Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Adjam lejjebb az igényeimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam lejjebb az igényeimet vagy adjam fel?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodni szeretnék csak érdekelne hogy hasonló hozzám hasonló szituációban lévő férfi társaim mit tesznek/tettek.


37 éves nem túl jó képű férfi vagyok. Leginkább átlagosnak mondanám magam, de arcra egyesek szerint ronda vagyok. Egyéb téren minden rendben van velem. Magas vagyok, izmos, jól fizető munkám, kocsim és egzisztenciám is van valamint érdekes hobbijaim, tág baráti köröm és vicces dumám, mert sok embert meg tudok nevettetni. Nekem a vékony, csinos, aranyos és kedves csajok tetszenek, de mindig az ellenkező típusok találnak meg: túlsúlyos, nálam jóval idősebb, nagyon ronda

vagy buta nők vagy ezek kombinációi.


Látom hogy a jóképű ismerőseimnek nem okoz gondot az ismerkedés, ha hasomlóan csinos nőkkel, nekem pedig minden erőfeszítésem ellenére csak a fenti típusú nőket sikerül bevonzanom akiket a hátam közepére sem kívánok.


Szerintetek érdemes valahogy meggyőznöm magam hogy boldog lehetek egy nekem nem tetsző nővel is vagy fogadjam el hogy ronda vagyok és maradjak örökre egyedül?


Azzal ne gyertek hogy fejlesszem magam, mert már nincs hova... végső elkeseredésemben már arra is gondoltam hogy elmegyek plasztikai sebészhez, de lehet az sem segítene rajtam.


2022. júl. 13. 06:15
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
88%
Attól nem leszel igényes ember, hogy olyan igényeid vannak, amit nem vagy képes megugrani. A szerencsétlenebb nők megalázása helyett mondjuk megérthetnéd, hogy az attrakciód tárgyának is vannak önálló gondolatai és ők is szívesebben vannak izmos/atletikus, széparcú korukbeliekkel, mint veled, az öregedő, majd apjuk korú, nyújtani semmit, de elvárni mindent tudó örök agglegénnyel. Semmivel sem vagy több az ilyen nők szemében, mint neked azok, akiket lehordasz mindenfélének.
2022. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
13%

20.-ra, a kérdezőnek.



- Miért nem jó neked a Kati a kisboltból? Kate Bekinsale úgysem jön.


- 40 éves kockaként, mire fel vannak igényeid?

2022. júl. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

#White Metamorphosis


Nem olvastad el amiket írtam.


- Nem alázok meg senkit, ezt nem tudom honnan vetted, írtam ilyet bárhol?

- 196 cm magas vagyok, napi szinten futok és heti 4x járok konditerembe illetve régebben küzdősportoltam, így a te megfogalmazásod szerint, atletikus, sportos kidolgozott testem van.

- Miből gondolod hogy nem tudok semmit sem nyújtani? Leírtam mit tudok nyújtani. Nem vagyok egy unalmas egész nap a gép előtt ülő kocka. Munkaidőn kívül ha épp nem tanulok, a hobbijaimmal foglalkozom. Aktívan zenélek, olvasok és nyáron pl sokat járok túrázni a baráti társaságommal.


#22


Nekem jó Kati a kisboltból is, nem írtam sehol hogy Kate Bekinsale-re vágyom. Ha Kati a kisboltból igényes magára, megtesz mindent hogy ne a kisboltban dolgozzon élete végéig vannak tervei és törődik a testével

és nem pót apát keres a gyermekeinek akkor nekem akár is ő is megfelelhet.


Nem vagyok 40 éves kocka előbb leírtam már, de kérlek ami előtt válaszoltok olvassátok el és értelmezzétek is amiket írtam.

2022. júl. 13. 13:52
 24/31 anonim ***** válasza:
83%
Az oké, de ezen 37 évesen kezdtél el gondolkodni? A hozzád illő, korodbelieknek (nemcsak a nőknek pláne) már családja van… Ugye nem a 20 éveseknél akarsz bepróbálkozni?
2022. júl. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

Voltak régebben kapcsolataim, nem most kezdtem ezen gondolkozni, ne érts félre.


Sajnos már vagy 10 éve nem sikerült olyan nővel megismerkednem akivel kölcsönös lett volna a vonzalom, így a karrieremre és a hobbijaimra koncentráltam.


Az életkor nem hiszem hogy áthidalhatatlan különbség lenne, szüleim között is 10 év korkülönbség van mégis jó a kapcsolatuk.

2022. júl. 13. 14:03
 26/31 anonim ***** válasza:
0%

"Ugye nem a 20 éveseknél akarsz bepróbálkozni?"



Miert? Baj? Van az a penz.....



38F incel

2022. júl. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
A huszonévesek számára nincs is szebb mint a papatest 🤮
2022. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

#27


Kinek van papa teste? Talán kérsz egy képet a testemről?

Mind1, nem fogok itt senkinek semmit sem bizonygatni, idiótákkal nem érdmes vitázni látom.....

2022. júl. 13. 14:44
 29/31 anonim ***** válasza:
13%

Figyelj kérdező ezen az oldalon az az alapigazság, a megkérdőjelezhetetlen törvény, hogy aki FÉRFIKÉNT sikertelen az topmodell külsejú csajokat tud csak elfogadni, más szóba sem jöhet ÉS emelett dagadt, igénytelen, csóró és szűz.

Ha ezt meg mered kérdőjelezni, akkor szarrá leszel pontozva.

Ezt fogadd el.

Ha valóban tanácsot akarsz kapni akkor ne bizonygasd, hogy veled amúgy semmi baj, mert úgysem hiszik el.

2022. júl. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
85%
Egy 25 eves friss diplomas sportos szeparcu lanynak, plane ha meg kocsija es egy kis lakasa is van, te soha a büdös életben nem leszel párja. Erre a nőtípusra hajt kb a ferfiak 90szazaleka 18-100 eves korig. Rengeteg vetelytarsad akad nem csak itt, de ha a csaj beszel angolul, akkor mar a kulfoldi, ugyanazert a munkaert 3szor annyit kereso pasikat is vegyul bele. Teljes joggal utasitanak vissza es mennek el inkabb a ceg olasz menedzserevel. Es ahogy oregszel, kb semmi parkapcsolati tapasztalattal, ezaltal nulla udvarlasi keszseggel meg egy tok atlagos, ronda csajt se fogsz tudni bevonzani.
2022. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!