Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-25 éves korom között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves korom között voltak párkapcsolataim. Amióta elmúltam 25, minden lány visszautasít. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha már nem vonzódna hozzám senki. A külsőm nem változott sokat. Kicsit izmosabb vagyok most, mint korábban, mert több időm lett sportolni, amióta nincs suli. Ennyire látszik egy férfin, ha már nem 23, hanem 27 éves? A 25 feletti férfiak ennyire öregek már a huszonéves lányoknak, hogy nem vonzódnak hozzájuk? Nem értem, hogy mi történt. Eddig egymás után voltam kapcsolataim és sosem volt ezzel gond.
2022. júl. 10. 01:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
41%
Utolso. Igen igy van, de a pasiknal is. Egyszer bejott nekik egy szep sikeres gazdag nő, onnantól az lesz a szint.pedig a csaj csak lelkiszemetesnek hasznalta egy szakitas utan, aztan repult tovabb a jobb pasira. De a ferfi elhiszi, neki ez a szintje es ha bejott egyszer, akkor maskor is.
2022. júl. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Kinőttek a bölcsességfogaid és nagyon hátrányosan befolyásolta az arc felépítésedet true story.
2022. júl. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
75%
A lista végére értél és híred is megelőzött, mehetsz a levesbe;)
2022. júl. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a külsőd nem változott negatív irányba, akkor még ezek lehetnek az okok:

- Már nincs annyi tapasztalatlan lány ebben a korban (saját korosztályod), akiket elvarázsol az, hogy érdeklődnek irántuk, mivel az elmúlt 5 évben már kaptak sok férfi figyelmet

- ha fiatalabb lányokkal akarsz ismerkedni, akkor lehet, nekik túl idős vagy

- és/vagy nem értik a te "felnőtt" világod, mert ők még tanulnak, buliznak, épp bontogatják a szárnyaikat, szóval még mások a célok, prioritások

- ennek az ellenkezője, ha saját korosztályodban nem jön össze semmi, annak lehet az oka az, hogy te magad nem állsz ott, ahol ők elvárják egy 27 éves férfitől. Nem (csak) anyagiak, inkább gondolkodásmód, életmód, célok, kapcsolati perspektíva.

- megváltozott a közeg, amiben jársz. Ha eddig egyetemista voltál, rengeteg laza, nyitott fiatallal voltál körülvéve és élőben alakultak szépen a dolgok. Most már ha szűkült a környezeted, nincs ennyi spontán lehetőség. És élőben azért jobb ismerkedni, mert ha ott egyből megvan a szimpátia, akkor több az esély a rendes kapcsolatra, mint egy Tinder match, vagy akár randi után.

2022. júl. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Voltak nagyon hasznos válaszok. :)
2022. júl. 10. 11:36
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Pénzel hogy állsz? Én úgy vettem észre hogy 25-30 felett legtöbb nő már nagyon anyagias, egy tini lány még összejöhet egy falubikájával, de egy 25 éves nő már jól kereső jófiút választ, mégha a hátérben csalja egy rosszfiúval.
2022. júl. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!