Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18-25 éves korom között...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-25 éves korom között voltak párkapcsolataim. Amióta elmúltam 25, minden lány visszautasít. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mintha már nem vonzódna hozzám senki. A külsőm nem változott sokat. Kicsit izmosabb vagyok most, mint korábban, mert több időm lett sportolni, amióta nincs suli. Ennyire látszik egy férfin, ha már nem 23, hanem 27 éves? A 25 feletti férfiak ennyire öregek már a huszonéves lányoknak, hogy nem vonzódnak hozzájuk? Nem értem, hogy mi történt. Eddig egymás után voltam kapcsolataim és sosem volt ezzel gond.
2022. júl. 10. 01:28
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
28/F
2022. júl. 10. 01:29
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Ez érdekes.

Nem lehet hogy a személyiséged nem tetszik nekik?

2022. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Pontosan ugyanígy jártam én is: 16-tól 26 éves koromig alig voltam szingli, 5 barátnőm volt ezalatt az időszak alatt. Ráadásul sokkal toprongyosabb, züllöttebb is voltam ebben az időszakban. Aztán 26 éves korom körül megszakadt a "sorozat", és 2,5 évre szingli maradtam annak ellenére, hogy az életkörülményeim sokkal jobbak lettek, jobban öltözött, igényesebb és érettebb lettem. (Aztán végül 28 évesen barátnőre leltem.)

Talán lélektani oka lehet: azt szoktad meg, hogyha eddig az öledbe pottyant, akkor ezután is az öledbe fog, és egy idő után elkezdett idegesíteni, hogy nem így történik, mígnem egyre jobban rágörcsöltél, ami bizony látszik, még ha te nem is gondolnád. Rajtam is látszott valószínűleg. Akkor ismertem meg fél éve az új barátnőmet, amikor nem csak szóban, de ténylegesen is "lesz, ami lesz" alapon álltam hozzá. Amikor tényleg nem görcsöltem ezen a kérdésen napi szinten és el tudtam lazulni, magabiztosságot tudtam sugározni. Mindenesetre pontosan olyanná alakultam azalatt a 2,5 év alatt, mint az incelek, ez a téma foglalkoztatott egész nap, és nem magamat, hanem a nőket hibáztattam, és nem értettem, mi változott meg ennyire: én vagy a körülmények? Aztán idővel összeraktam a probléma forrásait. Egyrészt, hogy túl sokat foglalkoztam a csaj kérdéssel, másrészt a többi tényezőt is idővel feltártam, aztán változtattam rajtuk.


28/F szintén :)

2022. júl. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
egy tipp: nem lehet, hogy pont az a baj, hogy nem változott semmi? ha 20 éves vagy és komolytalan, az oké, bejössz a hasonlóan komolytalan 20 éves csajoknak. na de kinek kell egy 30 felé járó, de 20 éves szinten rekedt faszi?
2022. júl. 10. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Én is hasonló helyzetben vagyok. Nem lehet, hogy talán talán nem én és nem ti változtatok, hanem a párkapcsolati piac?
2022. júl. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%

Hiába próbál mindenki isntantvaltalánosítós meholdásokat táhúzni erra a témára.

Van olyan fullos csaj akinél toprongyos drogos csóró flegma hapsija van és méhis imádja a csaj kitart mellette, szereti..

2022. júl. 10. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

#5


Nálam ez azért nem igaz, mert a társkeresőkön volt bőven matchem, kedvelésem, beszélgetésem, sőt még szuperlájkok is, ha Tindert nézzük. És randijaim is. Vagyis: lehetőség volt bőven, csak nem tudtam vele élni. Hálistennek megtehettem, hogy csak társkeresőn próbálkozok, élőben (szórakozóhelyeken) valahogy nem vitt rá a lélek, pedig mind a mai napig több barátom igazi csajozógép.

Illetve azért sem igaz rám a "párkapcsolati piac" avagy a körülmények változása, mert én pontosan tudtam, mit és hol rontottam el. Abszolút magamat okolhattam a sikertelenségeimért. Mire feltártam a hibákat, azután egy fokkal jobban ment az ismerkedés, mire megismertem a mostani barátnőmet, addigra már két fokkal is.

Azt azonban határozottan mondom, hogy a társkeresőn lévő huszonéves (és csinos, szép) nők igényei rendkívül magasak. Elég, ha csak egy kicsi hibát vétesz a randin, máris elbuktál a vizsgán. Olyan kicsit, mint egy állásinterjú, ahol meg kell felelned. És a külső valóban sokat nyom a latba: nagyon-nagyon érezhető, hogy a külső szépség növekedésével erősen nő az igényszint. A társkeresőkön valóban létezik a "piaci érték" a külső alapján, ezt megerősítem én is 1,5 évnyi társkeresős tapasztalat után. Aki megteheti, keresi a tökéleteset, ezért nagyon nehéz megfelelni a szebb nőknek. Az az igazság, hogy aki kevésbé vonzó férfiként, az itt nem rúg labdába.


Továbbá, amiért még nem tudok a kérdésedre választ adni: egyik exemet sem társkeresőn ismertem meg, ezért nincs viszonyítási alapom.


Ezt a kérdést, hogy a körülmények/párkapcsolati piac, vagy pedig mi változtunk-e meg, annak kell feltenned, aki:

1. Korábban is társkeresőzött, és van viszonyítási alapja;

2. Ugyanott, ugyanúgy ismerkedett és külsőre-belsőre sem változott;

3. Nem tud racionális választ adni a változás okára.


Én tudok rá racionális választ adni, egyértelműen én csesztem el sokáig a dolgokat. Viszont ismétlem: a társkereső egy meglehetősen kemény terep még úgy is, ha sok matched van, mert a randin tökéletességet várnak el.

2022. júl. 10. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

7-es vagyok még:

Viszont talán tudok adni neked egy viszonylag racionális választ a kérdésedre: statisztika van róla, hogy a párkapcsolatok 40%-a ma már társkeresőn alakul ki. Mi következik ebből? Nos az, hogy sokkal több nő fog társkeresőkön társat találni, mint 5-10 évvel ezelőtt. És ha az átlagos külsővel rendelkező, kevésbé feltűnő férfiak ott nem rúgnak labdába (mert nem rúgnak, ez az igazság), akkor az esélyeik valóban lecsökkentek a korábbi időszakokhoz képest, mintha szinte mindenki élőben ismerkedne.


Két cikket linkelek is, ami alátámasztja, amit mondtam:

1. A párkapcsolatok 40%-a ma már online köttetik: [link]


2. Tinder, mint a legnépszerűbb társkereső: "a legtöbb férfit senki sem kedveli az alkalmazásban". De a többi társkeresőn sem jobb a helyzet.

[link]

2022. júl. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Egyébként nézzük a dolgot a nő szemszögéből:


Egész életemben élem az életemet elkényeztetett királylányként. A férfiak mindenhol körbeugrálnak így én nem kutatok utánuk, nem gondolgodok rajta, hogy kik azok, akiket megkaphatnék, mivel hosszú távú partnert ráérek keresni családalapításkor 30+ évesen. Csak élvezem az életet és lefekszem a legjobb pasikkal a környezetemben, mint amilyen a kérdező is amikor úgy tartja kedvem.


Aztán jönnnek a lezárások és otthon ülök egész nap. Tudom, a Tinder égő és csak a bénák használják, de nagyon unatkozom, mi lenne ha csak poénból kipróbálnám. Végül nem tudok ellenállni a kísértésnek és felteszek egy random selfie -t, amit a másnaposan lőttem egy girlnightout után reggel.


Nemár... nem hiszem el.. Egy Zack Efron kinézetű, de mellé 190cm magas férfi modell matchelt VELEM. Nekem ilyen magas értékem van nőként, hogy ilyen jó pasikat is képes vagyok vonzani? És rögtön 3 órán belül házhoz jön "Netflixet nézni"? Jó tudom, korábban én gyakoroltam nyomást annak a Covid tagadó barátomnak a kiközösítésére, meg emberéletekről van szó stb... De Zack Efron személyesen idejön "Netflixet nézni" velem? Talán most tehetek egy kis kivételt.


Eltelik 1 év. Közbe kerestem 1 millió forintot Onlyfanson, és Zack Efronnak ugye nem kellettem hosszú távon, de egy Török milliárdosnak igen... a lényeg, hogy ha kell pénz meg tudom oldani, már nem értékelem amit egy sikeres férfi adni tud. A lényeg inkább, hogy én mint nő meg tudjak jelenni vele.


Aztán vége a lezárásoknak és az immár 27 éves elfelejtett kérdező bepróbálkozik nálam.. Korábban jó pasinak gondoltam, de így a 190cm Zack Efron kinézetű férfi után hát nem is tudom. Persze feljön a fejemben az együtt felépített élet képe a 40nm lakással..de utána rögtön beugrik a török milliárdos is. Hát nem tudom, lehet inkább off.

2022. júl. 10. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
27%
Plot twist: A történet egy valós Tinder kísérleten alapszik, amit egy átlag alatti kinézetű nő ismerősömmel csináltam 2020 -ban.
2022. júl. 10. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!