Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még olyan férfit, aki csendes, visszafogott, nem társasági ember?

Figyelt kérdés
És komoly párkapcsolatot szeretne...?
2022. júl. 7. 22:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
54%
Jelen.45f
2022. júl. 8. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
21%

#8: Ilyenre szerintem még akkor sem érkezett (az elmúlt néhány évben legalábbis) privát nőktől férfiaknak, ha úgy írták ki alulra, hogy


F/26, agysebész, önkéntes cicamentő, 185/85, sportos (kép csatolva)


A "jajj, én nem kellek a nőknek, brühühű" dolog már a 2000-es évek közepén lejárt lemez volt, mondanom sem kell, hogy akkor is a Chadek arattak, ebből lettek azok a sztorik, amik összemosták az inceleket a Chad viselkedésével.


Amihez ismerni kell a biológiát, hogy egy nőnek megszépülni nem tudsz a szemében (mármint szexuálisan), viszont megcsúnyulni igen, ha már talált egy újabb (hipergám), nálad potenciálisabb jelöltet, olyankor Brad Pittből leszel Quasimodo, olyan mértékben képesek a valóságtorzításra, amint a rózsaszín köd elszáll és a holdudvarhatás megszűnik.


Onnantól már ugyanez fordított előjellel működik náluk. Így lettek itt ilyen sztorik, hogy a szűz lány lefeküdt a tyúkmellű genetikai hulladékkal (aki amúgy nyilván nem volt Chad, kicsit sem...) meg mikor a lány hónapokig!!! azért nem szakított a párjával, mert annak akkor halt meg akárkije és etikátlannak tartotta (azt nem, hogy úgy dugatja vele magát, hogy már nem szereti, az teljesen rendben van), hagyjuk már a mesét...

2022. júl. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Pontosan ilyen vagyok,és ilyen az én zsánerem is.

Talán abban van eltérés, hogy férfi létemre férfit szeretnék társnak.

2022. júl. 8. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
Telis tele vAN EZAZ oldal ilyen incelekkel
2022. júl. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
12%

Megint egy provokáló kérdés. A legtöbben akik nem találnak párt maguknak ilyenek. És nem emiatt nincs senkijük, hanem mert oka van a visszafogottságnak, introvertáltságnak. Többnyire a szar külső, ami miatt nem fogadták el őket (jó esetben), de legtöbbször bántották, megalázták az ilyen embereket és "kitaszította" őket a társadalom.

Szóval igen, amire te gondolsz az ez:

"Találhatok még olyan férfit, aki csendes, visszafogott, nem társasági ember, csak velem foglalkozik ,nem csal meg, csak én kellek neki, rettentő jóképű, sportos, nem árt ha jól is keres, van vagyona és lehetőleg ne legyen sok volt csaja?"

2022. júl. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
36%
Igen, csak nem társkeresőn kell keresni. Az a baj, hogy a legtöbb ismerkedős szituáció (pl. buli) kifejezetten extrovertáltaknak van kitalálva. Introvertáltakkal úgy tudsz ismerkedni ha valahogy munkában/iskolában/hobbi kapcsán/stb. találkoztok.
2022. júl. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%
Én vagyok az egyik.
2022. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
58%

Nem faszi írta a kérdést ?


Kivi vagyok, de én nem szoktam ràírkalni senkire😁

2022. júl. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy troll kérdés szerintem, ne ébreszd fel bennem a reményt, hogy valaha kelleni fogok valakinek.
2022. júl. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!