Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csendes, visszafogott fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csendes, visszafogott fiúk találhatnak barátnőt?

Figyelt kérdés
Nagy hátrány ez ismerkedésnél, és párkapcsolatban?
2019. jan. 13. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen-igen. :)
2019. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Inkább úgy mondanám, suba subához...
2019. jan. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
0%

"Csendes, visszafogott fiúk találhatnak barátnőt?"

Nem nagyon. Produkálni kell valamit, ami rád nem jellemző. Egy csendes férfi sosem vonzó, és itt most nem a totál kukákra gondolok, hanem azokra, akik nem jártatják feleslegesen a nyelőnyílásukat. A nők a harsányabb férfiakat szeretik, akik a nap 24 órájában attrakcióznak.

"Nagy hátrány ez ismerkedésnél, és párkapcsolatban?"

Eléggé.

2019. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hogyha a csendes és visszafogott nem azt jelenti, hogy ül egy sarokban ilyen "ne szólj hozzám, ne gyere ide" testbeszéddel magába fordulva, akkor igen. De nyilván ha teljesen bezárkózik akkor senki nem fog kapálózni utána, én sem megyek oda olyan emberhez szivesen akin nem látom a nyitottságot. Nekem mondjuk abszolút nem zsánerem, de sok csaj van akinek igen. Viszont szerintem a hasonlóan visszafogott csendes lányok nem fognak kezdeményezni ilyen pasinál.
2019. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem, csak ha jól néz ki, vagy van pénze, mondjuk ezek a nagypofájúakra is vonatkoznak, lényeg az, hogy hátrányba vagy ha csendes vagy. Én csak a nőkkel vagyok az, próbálkozik egy-kettő csevegésre bírni, marhára idegesíti őket, ha nem dumálsz, haverokat kérdezik, hogy "ő ilyen csendes gyerek?" "utál engem?" -nem akarom már mondani, hogy ja, szóval nem szeretik az ilyet.
2019. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Persze...penzert.
2019. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A csendes vadász hatékonyabb, ha kiismeri a vadat.
2019. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!