Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja mindenki azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja mindenki azt, hogy az inceleknek pokol az életük, amikor ez közel sem feltétlenül igaz?

Figyelt kérdés

Mindenki készpénznek veszi ezt, akárhány cikket, hozzászólást olvasok a témában. Holott valójában nem rossz a helyzet, mivel eleve az egész párkapcsolat és szexualitás dolog csak gondolati síkon olyan nagyon jó, a valóságban nem. Én is incel vagyok, és annyira megszoktam már az önkielégítést, hogy azt kell mondjam sokszor jobb is mint a valós szex. Mert egyszerűen egy punci az nem tudja nyújtani azt az erős szorítást, erős ingerlést mint amit elvárna és magának tudna csinálni az ember. Meg így legalább teljesen függetlenül élek mindenkitől, csak addig tart az interakció a gondolatbeli partneremmel, ameddig akarom, nem kell az egész életemet szó szerint rááldoznom, és kompromisszumok százait meghoznom. Az félig-meddig rabság is, olyan mintha félig-meddig börtönben élnél. Így meg nem.

Természetesen így is el lehet menni prostihoz amikor csak akarsz, de nekem sokszor még a 10/9-es 25 éven alatti prostik sem tudják hozni azt az élményt, hogy egyáltalán megérje elmenni hozzá. Mondom, azért mert ez az egész csak elméleti síkon nagyon jó, a valóságban már nem annyira nagy durranás.

Miért gondolja mégis mindenki, hogy incelnek lenni a legrosszabb dolog a világon?



2022. júl. 3. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Személyes beszámolók alapján,és azért mert egy boldog, elégedett ember nem veri úgy magát, mint ahogy ők.
2022. júl. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Mert egész nap itt b.sszák a rezet. Ennyire mennek a nagy függetlenségükkel.
2022. júl. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Egyébként nem értem, hogy felnőttként hogy lehet valaki incel. Mert az ok, hogy iskolában kiközösítik, meg manapság ott úgy is csak a pénz számít, főleg ha valaki rossz suliba jár, teszemazt csóróként pénzes gyerekek közé, az szívás. De felnőtt korban ilyen már nincs, felnőtt korban elméletileg mindenki egyenlő és vannak bizonyos írott és íratlan szabályok, hogy hogyan kell viselkedni. Szóval még ha incel is vagy, akkor sem kell elszállni agyilag, tűrni kell a sorsot, felelős felnőtt emberek vagyunk, nem?
2022. júl. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem egyenlő mindenki. Te is láthatod, hogy bizonyos emberekhez másképp viszonyul a többi ember. Akár indokolatlanul pozitív, akár indokolatlanul negatív irányban.


A kiközösített gyerek meg nyilván a kiközösítés miatt elég jelentős személyiségtorzuláson megy keresztül. Nem csoda, hogy kevesebb lelkiereje van "tűrni a sorsot".

2022. júl. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Jaj de ismerős ez valahonnan... Tippelhetek? Anyukáddal laksz, és nyomorult alkesz vagy?
2022. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
A másik tévhit az incelekkel kapcsolatban, hogy csak a szex hiányzik nekik. Nekem például nagyon kis mértékben hiányzik a szex, nekem sokkal inkább hiányzik a lelkizés a nőkkel.
2022. júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

"nekem sokkal inkább hiányzik a lelkizés a nőkkel"



Azt lehet a friendzone-ban is :)



38F incel

2022. júl. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

A hozzátok hasonló emberek egyik (kisebbik) része MGTOW, nem incel.


A másik része pedig ilyen: [link]


mértékben tagadja a valóságot. Na ők építik hamis sztereotípiákra a világképüket, miszerint egy párkapcsolat csak kötöttségekről meg kompromisszumokról szólhat az egyedüllét pedig a felhőtlen boldogság netovábbja (főleg miután a szüleidet elvesztetted vagy sose volt velük jó a kapcsolatod, a testvérednek is családja lesz vagy nem is volt testvéred, a barátaidnak úgyszintén így új barátokat kell találnod, ha ki akarod tölteni a szabadidődet, mert egyedül olyan más minden).


Végül pedig az évek alatt annyira elveszíted a kapcsolatot a realitással, hogy ilyenekben gondolkodsz, hogy fiatal 9/10-es prostik és mégsem érzed jól magad tőle (még ha tegyük fel van is pénzed és amiatt nincs is lelkiismeret-furdalásod, hogy most fizettél ki egy óráért annyit, amit 2 nap alatt keresel meg).


És eszedbe sem jut, hogy talán azért, amiért a gazdag emberek is öngyilkosok lesznek, akiknél értetlenül álnak, hogy miért, hiszen annyi pénze volt.


Hát azért, mert ha csak a pénzedért vagy szeretve, akkor úgy érzed, hogy nem élsz. Hiszen ki vagy te? Bárki lehetnél. Ha holnap kicserélnek egy csövesre, akinek odaadják a pénzedet és adnak rá öltönyt, akkor ugyanolyan ál-mosollyal és ál-örömmel fogja kiszolgálni őt a pincér, ugyanúgy el fogja sütni a pultos a szokásos humoros dolgait, ugyanolyan ál-örömmel fogja felhívni a privát bankár, és ugyanolyan ál-alázattal fog s*gget nyalni az alkalmazott.

2022. júl. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%

#3: "De felnőtt korban ilyen már nincs, felnőtt korban elméletileg mindenki egyenlő és vannak bizonyos írott és íratlan szabályok, hogy hogyan kell viselkedni."


Felnőtt korban már mindenki manipulatív és tud lakatot tenni a szájára, a gyerekek még őszinték és heves természetűek akkor is, ha emiatt megszívják. A felnőtt életnek nagyobb tétje van, kevesen engedhetik meg maguknak azt a luxust, hogy nyíltan kimondják amit gondolnak akkor is, ha az negatív. Annyira átszőtte a világot a píszí meg a képmutatás, hogy ma már a gazdag arisztokraták "utódai" sem bugrisozhatnak kedvükre, nem egy cégvezetőt kaszáltak el amiatt, mert csúnyát mondott valami csoportról. A médiáról nem is beszélve.


Irigylem azokat az embereket, akik őszintén elhiszik, hogy az emberek megváltoztak, jobbak lettek és attól, hogy betiltják azt, hogy nyilvánosan kimondj dolgokat, attól majd ezek az emberek ugyanúgy magukba szállnak és megváltoznak, mint a bűnöző a büntetéstől.


#6: "Nekem például nagyon kis mértékben hiányzik a szex, nekem sokkal inkább hiányzik a lelkizés a nőkkel."


Olyan szívesen bemutatnálak azoknak, akikkel engem hoz össze rendszeresen az élet. Lelkizésre bármikor lehet nőt találni, ott kezdődik a probléma, amikor hozzáérsz.


A világ legkönnyebb dolga lelkizni egy csajjal, imádják. Nem véletlenül divat a meleg barát, akivel még shoppingolni is eljárhat. Csak az jóképű meg sok a közös érdeklődési kör, így ott beleszeret a csaj és olyankor jön a "milyen kár, hogy nem vagy hetero".


Nálad inkább az lesz, hogy "milyen jó, hogy te nem vagy olyan, mint a többi szemét férfi, aki csak dugni akar".

2022. júl. 4. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"A kiközösített gyerek meg nyilván a kiközösítés miatt elég jelentős személyiségtorzuláson megy keresztül."


Az az igazság, hogy így visszatekintve vállalnom kellett volna már akkor is a kiközösítést, mert egyszerűen ez az ország ilyen. Nem szabad ellene harcolni, az a baj, hogy az élet nagyon szépen megmutatja, hogy nem feltétlenül a kiközösített a hibás. El kell fogadni, hogy vannak dolgok az életben mind gyerekként, mint felnőttként amiket be kell nyelni és el kell fogadni. Tehát ha egy rakat kis újgazdag ex-komcsi közé kerülsz, akik tele vannak pénzzel, akkor bizony azt ki kell bírni és nem személyiségtorzulni. Ugyanis legyen az akár iskola, akár munkahely, ezt kikerülni ebben az országban nem lehet.

2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!