Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért és mitől lehet egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mitől lehet egy nő incel, azaz femcel?

Figyelt kérdés
2022. júl. 2. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Pontosan ugyanazért, amiért egy incel incel. Ronda, de neki is csak a csúcskategóriás faszik kellenek.
2022. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Például én az vagyok, az 1. hsz.-t némileg korrigálnám: ronda, igen, nyilván ez az alap. De a csúcskategóriás faszikat lecserélném arra, hogy ronda létére - a szépekhez hasonlóan - ő is olyannal vágyna szexelni, akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz, működik a kémia. Nos, nyilván egy ronda nőhöz nem fognak vonzódni, tehát a kölcsönös vonzalom ezen a ponton azonnal bukott is.
2022. júl. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
44%
Semmiről, a férfiak hibásak mindenért. Ők irányítják a patriarchátust, kiváltságaik vannak. Ezért ők a felelősek minden problémáért.
2022. júl. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

#2

"akivel kölcsönösen vonzódnak egymáshoz"


És hajlandó vagy a szinteden levő rondákkal leállni? Pl. az alábbi listán mi a legalja, amivel már megelégednél:

[link]

2022. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
4: Örülj, lehet beszólni, a 4.5 kategóriában látok ilyeneket, valamint a 4.0-ban Ed Sheeran, miközben igen, tudom, egy ronda nő legfeljebb 3.0-ig nézelődhet...
2022. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

#5

Azt csinálsz, amit akarsz, csak így már értem miért nem találsz senkit. De nyugi, jönnek mindjárt a fajtársaid, aztán téged istenítenek, meg belső tulajdonságok meg kitudja még mi mindenki mást meg lúzer incel nem tudom minek fognak titulálni, akik megérdemlik, hogy egyedül haljanak meg, mert ők nem hajlandóak a saját szintjükön levő ronda nőkkel leállni a személyiségük meg 𝗯𝗶𝘇𝘁𝗼𝘀 undorító 2 mondatból megállapítva mindezt :).

Ja, majdnem elfelejtettem, dolgozol magadon rendesen? Személyiség rendben? Te is gondolom már elvégezted az orvosit, konditerem hetente 5-ször, 30 km futás naponta és van 100 000 barátod, vezérigazgató vagy egy multinál... </sarcasm>

2022. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%

Csak a saját példámat tudnám ide leírni, ugyan én nem definiálom magam női incelnek, de valószínűleg beleillek a leírásba.

Felnőtt vagyok, de nem volt még se párkapcsolatom se egyéb alkalmi kapcsolatom. Visszagondolva volt hogy érdeklődtek irántam férfiak, de egy aránylag rövid ismerettség után mindig megszakadt ez a fellángolás, amit igazából csak magamnak köszönhetek. Vannak olyan dolgok a gondolkodásmódomban vagy a viselkedésemben amik taszítják a férfiakat, gondolok itt arra hogy zárkózotabb és gátlásosabb vagyok, amit itt extrém mértékben kell érteni. Az utóbbi 3-4 évben nagyon sokat fejlődtem ezen a téren, de még így is hatalmas különbség van egy egészséges személy és köztem. Tehát röviden megfogalmazva a társkeresési problémákat nálam a pszichés állapotom okozta, illetve valószínű hogy a kinézetem sem segít a helyzeten túl sokat.

De, szerencsére arra a pontra még nem jutottam el hogy gyűlöljem vagy undorodjak a férfiaktól emiatt, ilyen téren nincs bennem ellenszenv, nem vádolok másokat a saját sikertelenségemért.

Illetve, kezdem egyre jobban elengedni ezt a párkapcsolat dolgot személy szerint, nem igazán hiszem hogy alkalmas lennék rá. Próbálom más, egyéb dolgokkal és hobbikkal elütni az időmet és elfoglalni magam:)

2022. júl. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!