Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, Badoo és hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, Badoo és hasonló oldalakon, hogy érdemes ráírni egy nőre?

Figyelt kérdés

Elsősorban a nőket kérdezem, hogy nekik mi az ami felkelti az érdeklődésük, amire szívesen válaszolnak és várják a folytatást. Nyilván úgy, hogy semmi infó nincs a nőről, nulla leírás, sablon képek. Tehát nem ad támaszt a profil.


De jöhetnek pozitív tapasztalatok férfi oldalról is.


A nők szidását, hogy úgy se válaszolnak most hanyagoljuk, köszi. :D


2022. jún. 28. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően mindegy mit írsz nőknek, ha épp sok jobban kinéző van nálad a sorban, akkor nem lesz kedve veled is foglalkozni. Nem éri meg fárasztani magad, mert a befektetett energia nem fog megtérülni. A legkisebb ellenállás fele kell menni, mindenki ezt csinálja. Írj 2 sort aztán ennyi, ugyanezt tedd meg az összessel, ha épp te vagy a legjobban kinéző a sorban, akkor válaszolni fog, ha nem, akkor írhatsz bármit akkor se...
2022. jún. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem kisregényre gondoltam, hanem valami rövidre, ami vicces is, gondolom. :D

Na igen, az megint más téma, ki hogy válogat, én csak azt húzom jobbra aki tényleg tetszik.

2022. jún. 28. 14:00
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Nekem anno volt fent egy képem amin épp egy koktélt ittam illetve egy olyan amin a kutyammal vagyok.


Aki azóta a párom pedig azzal indított hogy finomnak néz ki a koktél, hogy milyen szép a kutyám és milyen érdekes hogy felemás a szeme, illetve hogy az én zöld szemem is milyen szép. Vagyis hát nem teljesen így hanem szebben megfogalmazva.

Na, de a lényeg az hogy egy ilyenre több kedve van az embernek visszairni mint a 10edik szia mizura.

2022. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#2

Ha nem tartozol kinézetre a legjobb 10%-ba, akkor sajna nehezített pálya online dating. Még ha van match se fog minden nő visszaírni, ez a nemzetközi tapasztalat is (angol, német és orosz nyelvű oldalakat olvasok nem ilyen témában, de néha feljön ilyen is). Egy átlagos vagy annál kicsit jobb kinézetű faszi esetég az alábbi számokkal lehet számolni:

• 100 jobbrahúzásból jön 1 match

• 10 match-ből lesz 1 chat

• 20-30 chatből lesz 1 randi

• sex meg még ennél is kevesebb lesz férfiként (nők többet dugnak egyébként, csak ugyanazokon osztoznak...)


Ezért van az, hogy senki se szenved frappáns szövegekkel vagy legalábbis hamar feladja, mert totál mindegy úgy is mit írsz nekik. Ha most kezdted, akkor persze kínlódhatsz csak majd vond le a következtetéseket :).

Előzőek miatt tudom, hogy mennyire nehéz, de amúgy az lenne a normális, hogy férfiak automatikusan ignorálnák azokat a nőket, akik nem tudnak magukből kiszülni 5 mondatot bemutatkozónak. Csak sajna akkor a 95%-uk kuka lenne automatikusan... Szóval nehéz.

2022. jún. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy ritkán van válasz. Nem most kezdtem. De ha nem próbálkozok, akkor eredmény sem lesz. :D Nyilván nem akarok Szia mizu?-zni, akkor inkább nem is írok.
2022. jún. 28. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

ne nőktől kérdezzél csajozási tanácsot. Ők a saját egyéni véleményüket fogják megírni, míg tényleg sikeres férfiak tudják, hogy mi az, ami nagy többségében működik.

Egyébként egyszerű: egyéni szöveget írjál, amiben reflektálsz az adatlapján leírtakra, esetleg képeken látottakra (nem, nem arra gondolok, hogy "Hű de szép vagy")

2022. jún. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#6 Eddig ezzel próbálkoztam, de írtam a kérdésben is: Nyilván úgy, hogy semmi infó nincs a nőről, nulla leírás, sablon képek. Tehát nem ad támaszt a profil.
2022. jún. 28. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan, hogy tökéletes szöveg amire válaszolnak. Alapjáraton a "szia mizu" kerülendő, az túl snassz. De egyébként nem teljesen, de majdnem mindegy mit írsz (ha amúgy értelmes a szöveg amit írsz), ha bejössz a csajnak. Van egy lány barátom akivel ismerkedések során meg szoktuk osztani egymással a tapasztalatokat és néha nem értem őt. Ráír tök normálisan egy pasi, de aztán nem is válaszol neki, mert amúgy külsőre nem az esete. Aki meg egy gyökér, annak simán válaszol, ha tetszik neki külsőre. De a párkapcsolataiban is ilyen. Aki őszintén szereti, azokat egy idő után lekoptatja, mert unalmasak számára, de van egy srác aki állandóan csak hitegeti, hogy komolyat akar vele, aztán a 4 éves ismeretségük alatt mindig csak akkor találkozik vele a srác, ha épp szexelni akar.
2022. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

#8

Teljesen normális nő az ismerősöd. Ilyennek kell lenni egy nőnek.

2022. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

#8 ha a pasi egy kicsit sem jön be akkor nem kezdek vele ismerkedni akármilyen jó szöveget is ír.


Ha kinéz valahogy bár nem nagy szám, de jó szöveget ír akkor visszaírok.


Ha jól néz ki de csak szia mizura képes akkor felejtős.


Nem lehet általánosítani hogy na ha ezt írod biztos válaszol, mert benne van a pakliban hogy nem jössz be neki.

De igen, egy jó szöveggel valószínűleg előnnyel indulsz és talán visszair valaki olyan aki a szia mizura nem válaszolt volna.

2022. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!