Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfitöbblet az olyan mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbblet az olyan mint a korrupció? Ezért van az, hogy a legtöbb nő észre sem veszi milyen könnyű neki?

Figyelt kérdés

Van az a mondás, hogy csak annak nem tetszik a korrupció aki nem részesül belőle. És ez igaz is. Csak azok morfondíroznak egy korrupt rendszerben akiket meglopnak és nem pedig azok akik ebből hasznot húznak. Akik a rendszer haszonélvezői azok gyakran valóban úgy vélik, hogy nincs is korrupció az csak hiszti a lúzerektől. Pl. Mészáros Lőrinc is úgy gondolja, hogy egyáltalán nincsen korrupció.

Ezért van az hogy a nők is Magyarországon teljesen természetesnek veszik, ha felmennek egy társkeresőre akár 8-10-szer annyi a férfi, ha elmennek egy fesztiválra 4-szer annyi, de már egy istenverte szalsza órára sem tudnak elmenni hogy ne legyen több férfi. Nem mintha sok férfi táncikálni akarna szabadidejében mint valami homár de már nincs jobb ötlete hol lehetne ismerkedni.

Ez mind azért van, mert nincs férfitöbblet? És ezt a nők komolyan így is gondolják? Hogy azért ilyen könnyű nekik mert ők mindent jól csinálnak, nem a természet hajtja a malmukra a vizet?



2022. jún. 27. 19:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én magam is tesztalany, legalábbis opcionális tesztalany vagyok, hiszen nő. Akkor esetleg bűnronda, és azért nem történt meg velem. Ja nem, hiszen a bűnrondáknak is van napi kétszáz találatuk. Akkor nem tudom, mi történt.
2022. jún. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a külföldi nyaralasaim után szoktam azt észrevenni, hogy itthon mindenhol csak nők vannak. Nagyon fura nekem ez a férfi tobbletes duma.
2022. jún. 28. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Minimális férfitöbblet van, statisztika megmutatja. De akkora, mint amekkorát itt vizionálnak, nincs - ill. azért tűnik annak, mert 18-65 éves kor között a férfiak egy jelentős része a 18-25 éves, feszes testű, vékony, csinibaba csajokra megy... akkor nyilván nagyobbnak tűnik a többlet, mert nagy a konkurencia.
2022. jún. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
És csak tagadják és tagadják újra és újra és tovább és tovább XD
2022. jún. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14


Én azt nem értem, mi lenne ha mindenki elismerné? Mi változna tőle?

2022. jún. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Én azt nem értem, mi lenne ha mindenki elismerné? Mi változna tőle?"

Az valóságos csoda lenne

Az eredményét nem tudhatom, mert nem vagyok látnok. Talán végre békésebb lenne a két nem itteni viszonya

2022. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!