Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfitöbblet az olyan mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfitöbblet az olyan mint a korrupció? Ezért van az, hogy a legtöbb nő észre sem veszi milyen könnyű neki?

Figyelt kérdés

Van az a mondás, hogy csak annak nem tetszik a korrupció aki nem részesül belőle. És ez igaz is. Csak azok morfondíroznak egy korrupt rendszerben akiket meglopnak és nem pedig azok akik ebből hasznot húznak. Akik a rendszer haszonélvezői azok gyakran valóban úgy vélik, hogy nincs is korrupció az csak hiszti a lúzerektől. Pl. Mészáros Lőrinc is úgy gondolja, hogy egyáltalán nincsen korrupció.

Ezért van az hogy a nők is Magyarországon teljesen természetesnek veszik, ha felmennek egy társkeresőre akár 8-10-szer annyi a férfi, ha elmennek egy fesztiválra 4-szer annyi, de már egy istenverte szalsza órára sem tudnak elmenni hogy ne legyen több férfi. Nem mintha sok férfi táncikálni akarna szabadidejében mint valami homár de már nincs jobb ötlete hol lehetne ismerkedni.

Ez mind azért van, mert nincs férfitöbblet? És ezt a nők komolyan így is gondolják? Hogy azért ilyen könnyű nekik mert ők mindent jól csinálnak, nem a természet hajtja a malmukra a vizet?



2022. jún. 27. 19:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%

Nemtom, én nőtöbbletet látok mindenhol születésem percétől kezdve. Csak lányok születtek a széles rokonságban. Utána suliban mindig több lány volt az osztályban. Utána kijártam két egyetemet, nyolc lányra jutott egy fiú. Tanfolyamokra is jártam, csak nők mindenütt. A munkahelyeimen elsöprő nőtöbbség.


Maradjunk annyiban, hogy szánalmas vagy, azt legalább bizonyítani is tudod, ellentétben a hülye elméleteiddel.

2022. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
58%
🥱🥱🥱
2022. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs több férfi annyival. Inkább az a gond, hogy rengeteg csaj passzív.

Például én is tudok most 6 szingli top kategóriás csajról a tágabb ismerősi körben, akik nincsenek fent semmi társkeresőn, munkán kívül csak mozogni járnak (de ott szigorúan nem ismerkednek, vagy alapból csak csajok vannak a jóga/spinning/rúdtánc csoportban), illetve havi 1-2x elnéznek valami borozásra, de azt is hétköznap 20.00-22.00 óra között. Próbálok összeakadni velük online vagy élőben, de eddig nem sikerült...

Ezzel szemben az összes egyedülálló srác haver fent van minimum egy appon, és emellett próbálnak minél több helyre elmenni, hogy hátha valahol besikerül valaki.

2022. jún. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem, a férfitöbblet az olyan mint a strucc, aki a problémák elől a homokba dugja a fejét.. azt várva, hogy ettől megoldódik minden.
2022. jún. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Fejleszd magad hogy annál az 5%nál jobb ember legyél.

És ez máris nem probléma.


Annyira nem nehéz a másfélmillió alkoholista országában.

Börtönben is vannak vagy 200 ezren.

Stb…

2022. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
34%

"Börtönben is vannak vagy 200 ezren."

Erre viszont (férfitöbblettől függetlenül is) kíváncsi voltam

De súlyosan tévedtél, egyszerre 20000-en sincsenek börtönökben az országban soha

Tehát nem releváns tényező, még akkor sem ha ott tényleg nagyon durva férfitöbblet van (mármint a börtönökben)

2022. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Nem mindegy hány nő van ha úgysem mersz odamenni egyhez sem? :D
2022. jún. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Többször olvastam már hasonlót, miszerint egy nőnek neten vagy élőben elég csak léteznie, akkor is napi 200-an akarnak vele ismerkedni. Rám ez sose volt igaz, nem is értem. Vagy itt valaki hazudik.
2022. jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el hogy megszülsz egy gyereket és ez lesz belőle...
2022. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

"Többször olvastam már hasonlót, miszerint egy nőnek neten vagy élőben elég csak léteznie, akkor is napi 200-an akarnak vele ismerkedni."

Sokak által letesztelt jelenségről van szó. A netes társkeresőknél kifejezetten eltorzultak a dolgok.

"Képzeld el hogy megszülsz egy gyereket és ez lesz belőle..."

Na igen

Azért ott a káröröm is. Már látom is ahogy a sok szerencsétlen femináci, aki éppen vállal gyereket felneveli a fiát, és meglepve tapasztalja hogy a fia nem talál nőt. Remélem majd akkor is ugyanolyan mélységes empátiával fognak hozzáállni.

Mondjuk a mostani idős nők sem értik a mai helyzetet, nálam pl. ostoba módon azt képzelik nem akarok társat. Aztán a saját kölykeik sem találnak, azt sem értik. Ész az nulla

2022. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!