Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van remény a pártalálásra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény a pártalálásra, vagy nekem "annyi"?

Figyelt kérdés
Társkeresési problémáim vannak, viszont nem a külsőm a probléma. Jóképű srácnak tartom magam, photofeeleren a 3 legjobb képemre a következő értékeléseket kaptam: 10/7.6, 10/7.1 10/6.9 . Tinderen a jelenlegi felhasználómon több mint 300 párom lett. Ezek alapján még nőcsábásznak is tűnhetnék, de sosem volt párom. Randizni több lánnyal is randiztam, de mindig az első randi volt a végállomás. Visszahúzódó, félénk és gátlásos vagyok. Nem merek élőben odamenni lányokhoz, csak Tinderen merek kezdeményezni. A másik problémám, hogy az utóbbi időben kicsit híztam és ameddig nem fogyok vissza az általam jónak vélt testsúlyra, addig még annyira sem merek ismerkedni. A hosszú kudarcokkal teli élet miatt kialakult bennem egyfajta szorongás, ha társaságba megyek sokszor ott van az arcomon. Néha úgy érzem, hogy sose lehet párom és öngyilkos gondolataim vannak miatta. Párszor arra gondoltam, hogy nem is lehetek jóképű ilyen sikertelen múlttal, viszont mégiscsak sok párom lett Tinderen és photofeeleren kaptam jó értékeléseket is. Akkor mégiscsak az vagyok nem? Szakemberhez kéne járnom? De mi van ha ő sem tud segíteni, mert ennyi kudarc után végleg tönkrementem? 25F

2022. jún. 26. 17:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Ami biztos, olyan nincs hogy valaki "végleg tönkrement". Másrészt igen, biztos hogy jól nézel ki ez alapján, szóval önfejleszteni kellene. Kezdésnek egy szakemberrel
2022. jún. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%

Semmikeppen sem annyi. Elobb-utobb fel fog szedni egy csaj ilyen parameterekkel....



38F incel

2022. jún. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Szép mese.
2022. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Tulagyalod a dolgokat. Ha csak kicsit hiztal, az menthető. Irány edzeni, mozogj valamit, amit szeretsz és ne zabálj össze-vissza. Ha jóképű gyereknek tartod mahad, akkor hogyan lehetsz önbizalomhianyos? Ez kicsit ellentmondásos, nemde? Keress egy jó pszichológust, nem szégyen eljarni hozzá, olyan, mintha fogorvoshoz mennél. Plusz menj ki a való világba, mert jelenleg csak a fejedben élsz (tinder, photofeeler, stb), ezek alapján nem kapsz valódi visszaigazolasokat. Élni akarsz? vagy csak szimulalni az életet? Szedd össze magad!! Tuti, hogy ha elkezdesz cselekedni, nem csak agyalsz marhaságokon, akkor történni is fog veled végre valami, nem csak az első randi. Egyébként sok embernek még annyi sem volt, szóval fel a fejjel. 😉
2022. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Ha ez tényleg igaz , annyira gáz lehetsz élőben hogy menekülnek
2022. jún. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Neked annyi
2022. jún. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Tehát, mennének rád a csajok, csak te nem is akarod. Így mit mondjunk?
2022. jún. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

igen.. 25 évesen már ideje volna elkezdeni ásni a sírodat, meg nézegetni a koporsókat.


A "magyar ember 25 évesen meghal, és 75 évesen eltemetik" .. ezen az oldalon értettem meg ennek a mondásnak a lényegét.

2022. jún. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ma 17:09 Ez nem mese, hanem a valóság.


Ma 17:10 Évek óta edzem, jelenleg pedig falási rohamok miatt nem tudom leadni a súlytöbbletet, szerintem az általam szedett gyógyszerek okozzák a rohamokat (kényszerbeteg vagyok).

2022. jún. 26. 18:14
 10/14 anonim ***** válasza:

Szakember kellene..


De ha nem mész akkor igen, lefőtt neked a kávé!

2022. jún. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!