Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lányok, ti melyiket választanátok?
Ezekben a háborús, covidos, inflációs időkben melyik férfit választanátok?
1. Akiről érzitek, hogy nem az igazi, de azért jól elvagytok vele úgy ahogy, viszont betonstabil anyagi háttérrel és egzisztenciával rendelkezik és tudjátok, hogy vele nem lenne anyagi probléma a jövőben sem?
2. Akivel megvan a maximális harmónia, az összhang, a humor, a közös érdeklődés, akibe szerelmesek is tudnátok lenni, viszont kicsit szerényebb anyagi körülmények között él?
Tehát érzelmek vs. megélhetés?





Egyedül sem lenne anyagi problémám. Más pénze meg nem az enyém, főleg ha normális ember, aki nem hagyja magát lehúzni.
Egyértelműen a második










Nagyon undi a kérdező, hogy egyáltalán ilyen az eszébe jut.
Menjél el dolgozni, és neked is lesz stabil háttered, nem máson kell élősködni (és ezt most nőként mondom).





Egyértelműen a 2-es.
Egyedül is fenn tudtam kellően tartani magamat, de ha hirtelen kiesnék a munkából vagy valami baj történne, a szüleimhez bármikor fordulhatok.















Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!