Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan reagálják ezt le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan reagálják ezt le?

Figyelt kérdés

Megpróbálom a nő szemszögéből leírni. Jelentkezel egy tandem programra, aminek az a célja, hogy amelyik nyelvet az egyik ember tanulni akarja, az a másiknak az anyanyelve, és fordítva, így kölcsönösen segítitek egymást. Összekerülsz egy férfival, mindketten egyedülállók vagytok. (neked is lehet más nyelvtanuló partnered is és neki is van)

Elsőre nem is érdekelt különösebben, eleve nem társkeresés céljából álltatok össze és a programban fel is van tüntetve, hogy nem párkeresés, akinek ez a célja, menjen máshova...

De elég hamar rájössz, hogy ez a férfi bejön. Kávézóba, bárba mentek, mások eleve azt gondolják, hogy randiztok, de a beszélgetés során semmi erre utaló jel nincs a férfitól. Már a 6. alkalom van, és tetszik neked, de nem tesz semmit. Pedig már tudjátok egymásról, hogy szinglik vagytok mindketten, szeretne barátnőt, kedvelitek egymást... nem fordul meg a fejedben hogy vajon miért nem lép?


Hogyan reagálsz? Mit gondolsz? Hiszen tetszik és többet akarsz tőle. Ha nem tesz semmit, azt gondolod, hogy te neki ezek szerint nem vagy az esete, és lezárod a történetet? Vagy szerinted csak fél, puhapöcs, esetleg nem veszi a lapot? Esetleg felerősíti az érdeklődésed, hogy nem próbál rámászni mindenre amin lyuk van? Vagy ellenkezőleg, idővel kezd elmúlni az érdeklődés, az újdonság varázsa ahogy egyre többet beszéltek és nem történik semmi, ezért lassan már csak barátként tekintesz rá? Hogyan tekintesz erre?



2022. jún. 17. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Idővel egyre jobban furdal a kíváncsiság, miért nem lép, felerősíti az érdeklődést, a vonzalmat
Kialszik a láng az újdonság varázsa után, néhány alkalom után, barátként még jó lesz
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem kezdeményez, nem érdeklem, mint nő. Amivel nekem semmi bajom, szeretek barátkozni, az stresszmentes.
2022. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenkor vicces és félreérthető, magas labdás megjegyzéseket dob be az ember lánya, és ha a pasit ez hidegen hagyja, nem partner benne, akkor nem akar semmit. Ha viszont akar valamit, akkor erre vagy rögtön lépni fog, vagy ő is beszáll a poénkodásba és addig kóstolgatják egymást, amíg egyértelművé nem válik, hogy mindketten akarják egymást.
2022. jún. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hagynám magátol alakulni.

Ha annyira puhap.cs hogy nem mozdul rám, akkor nekem nem is kéne eleve.

2022. jún. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Fel sem merül, hogy azért nem lép, mert a programban megmondták, hogy nem erre való és attól tart, hogy ha bepróbálkozik, akkor elveszíti a tanulótársat? Vagy az, hogy nem tudja eldönteni, hogy csak azért vagy-e vele kedves és hajlandó találkozni újra és újra mert jó tanulópartner és kedveled mint barát, és nem veszi a lapot, hogy itt másról is szó lehetne?
2022. jún. 17. 19:35
 5/9 A kérdező kommentje:
(szóval hogy valójában érdekled csak ezek miatt nem tesz semmit)
2022. jún. 17. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Fel sem merül, hogy azért nem lép, mert a programban megmondták, hogy nem erre való és attól tart, hogy ha bepróbálkozik, akkor elveszíti a tanulótársat?"


Bennem nem, mert nyilván nem jelenik meg a Gestapo a randin.


"Vagy az, hogy nem tudja eldönteni, hogy csak azért vagy-e vele kedves és hajlandó találkozni újra és újra mert jó tanulópartner és kedveled mint barát, és nem veszi a lapot, hogy itt másról is szó lehetne?"


Akkor kérdezzen meg egyenesen. Egyikünk sem gondolatolvasó, és nem méhek vagyunk, hogy táncikálva kommunikáljunk.

2022. jún. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

4 engem a kifogások nem szoktak érdekelni. Kifogásokat nem férfiak sorakoztatnak fel.nekem meg ferfiak kellenek csak.

A körmét lerágo pasikat meghagyom azoknak, akiknek bejönnek.

2022. jún. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%
Én biztos nem lépnék semmit, mert azt gondolom, hogy az ilyen szituációk elég kellemetlenül tudnak elsülni. Na, nem azért, mert a gestapo odajönne, hogy márpedig ne randizzunk, de ha valamelyikünk bepróbálkozna a másiknál és bármi balul ütne ki (nem kölcsönösek az érzések, eljutunk egy szexig mondjuk, de az lesz pocsék, stb.), akkor onnantól kezdve nem tudnánk arra a dologra koncentrálni, amiért "összejöttünk". Szóval én örülnék, hogy nem akarja szétbarmolni a programot. Egyrészt, ha kölcsönösek az érzések, amúgy is szép lassan alakulni fognak a dolgok, másrészt, a programnak egyszer vége lesz, és akkor lehet bármit csinálni.
2022. jún. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyan munkahelyen dolgozom ahol több férfi van mint nő.

A nem munkával kapcsolatos beszélgetések

szinte csak a nőkről szólnak (természetesen erős túlzással élek, csak érzékeltetni szeretném honnan jön a gondolatmenetem), akár párkapcsolatban van a férfi kolléga akár nem.

Aki egyedülálló és tetszik neki egy nő az leginkább az alkalmat várja ahol kockázat nélkül hívhatja randira a kiszemeltjét, amikor nincs kiszemelt akkor mennek az "ilyen jellegű" szórakozóhelyekre.

Úgyhogy nem, sajnos ha 6 randin voltunk már képtelen lennék arra gondolni hogy, "biztos a program miatt nem akar semmit", inkább abban lennék, hogy van nálam jobb jelölt, akikkel bizonytalanul mennek a dolgok, és majd akkor kezdeményez jobban ha vele nem jön össze semmi.

Persze ez én vagyok, a lány akivel te vagy feltehetően nem gondolja ezt mert még találkozgattok - nekem a 2. randiig lett volna türelmem ehhez.

Persze ezt csúnya nőként írom, nálam mindig az a racionális magyarázat, hogy nem tetszem a másik félnek, de ilyenkor sajnos a reménykedés több szenvedést okoz.

2022. jún. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!