Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem hogy alig van like vagy match társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Hideget-meleget írhattok:)


[link]



26 vagyok


2022. jún. 16. 11:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
97%
Ja és hetero pasiként írtam.
2022. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
25%
Nekem se volt bemutatkozás és a férjemnél sem. Mégis összejöttünk.
2022. jún. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
94%
Csak nekem nem töltenek be a képküldéses képek? Mindre errort ír.
2022. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Még megnyitható szerintem:)
2022. jún. 16. 18:25
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs veled gáz, bár férfi vagyok.


Amúgy ne a Tinderre ne alapozd azt, hogy mennyire vagy "kelendő".

Például én leteszteltem női profillal és épp 2 napja beszéltem is egy frissen regisztrált csajjal is (még kész sem volt teljesen a profilja, de match lett). A korosztályomban az első 5-10 között dob ki az algoritmus a friss regisztrációknak, magyarul nagyon jónak értékel az algoritmus.


Ehhez képest 2 héttel a regisztráció után napi 0-2 lájk jön. Match még heti 1 sincs, mert van olyan, hogy napokig nincs olyan nő, akit jobbra húznék... Debrecen-Nyíregy körzet, nem Pest.

Kb. 200-300 fő 24-34 éves nő van, de ezek 80%-a vállalhatatlan, 15% átlag (kb. az utcán, boltokban látható szint) és 5% a tényleg szép.

Ehhez képest férfi regisztrációból kb. 3,5x több van.


Magyarul, a kínálati oldal tragikus. Lehetsz te pl. a 30 éves Brad Pitt, de akkor sem fogsz 10 jó csajt összeszedni egy falusi diszkóban, ahol alapból 8 csaj van (és 30 hapsi) és ezek közül 6 szőrös arcú zsírkoca...


34F

2022. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

25

Na ennyit arról, hogy a nők válogatósak. :DDDD

2022. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baj nincs veled kérdező. Pont ez a baj.


Mindenki megcsinálhatja ugyanazt a kísérletet amit én megcsináltam már háromszor is:


Keressetek akár képkeresővel, akár facebookon valami agyontetovált narkós kinézetű hipszter/ alter/ eboy megjelenésű srácot, szedjétek le a képeit, és csináljatok egy kamu profilt tinderre.


5 nap alatt 20 match lett kifejezetten csinos csajokkal. Ami meglepett, hogy stílusilag egyáltalán nem csak egy adott rétegű lányokat fogott meg ez a kamu profil.

A szürke kisegér egyszerű lányoktól kezdve az ekizős alter bőcsészlányokon át a bikinimodell instacicákig mindenféle lánnyal volt match.


Teszteljétek le és okuljatok.

Minél aberráltabbul, minél műibben, minél kevésbé bizalomgerjesztően néz ki egy srác tinderen, annál nagyobb sikere van.


Veled kérdező az a baja a tinder lányainak, hogy kisugárzásra egy kedves, őszinte, felelősségteljes férfinak tűnsz aki stabil, kiszámítható életet él és tiszteli embertársait, feltehetőleg jó apa is lennél.


Na ez a baj veled.

Az összes jelzőt amit most felsoroltam helyettesítsd a tökéletes ellentétével, és megkapod az álompasit.

2022. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
27%

Ilyenkor mit pontoz le a sok ösztrogénes puncisfiúcska és femináci? :D


Azt hogy megcsináltam egy kísérletet és háromszor ugyanaz lett az eredményem? XD


Pontozzátok le a drága társadalmat, de én vagyok a legkevésbé a hibás az eredményekért. 🤣

2022. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
29%
A nők 0,5%-a Tinderezik, mindösszesen 18,75 millió emberről beszélünk az egész világon. Te ebből akarsz messzemenő következtetéseket levonni? Ostoba...
2022. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

A kérdés a tinderről szólt te kretén XD


És amúgy az ugye megvan hogy semmilyen közvéleménykutatásnál nem a teljes népességet szokták megkérdezni? 😄


Btw: inkább az lenne fontos hogy pl a magyar fiatal nők hány százaléks tinderezik.


Mert az hogy Ázsia és Afrika 2/3-a azt se tudja mi a tinder, és a magyarországon élő kb 4,5 millió nőből kb 2 millió 50 feletti, az erősen torzítja a dolgot.

Ők valóban nem fognak tinderezni.

Ellenben a 18-30 közti nagyvárosi nőkkel, akiknek 20-30%-a simán tinderezik.

2022. jún. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!