Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem van a gond, ha taszítana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha taszítanak a társkeresőn a gyerekes nők?

Figyelt kérdés

Nincs bajom a gyerekekkel, sem a gyerekes anyukákkal. De úgy érzem én soha nem lennék első egy kapcsolatban... Mindig is a gyerek lesz az első, amivel semmi gond nincs.


De nagyon szomorú, hogy annyi egyedülálló anyuka van a társkeresőkön. Legtöbbjük huszonéves.


Baj, hogy akármennyire is jó csaj valaki, én nem akarom a gyerekét nevelni? Miért nem az apja van mellette? Apuci hova tűnt? Gyereket csinálni tudott, de felnevelni már nem?


2021. nov. 29. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem baj. Senki nem akar gyerekes nőt. Csak van akinek csak az jut.
2021. nov. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Nézd, nekem anyám férje elég sokat segített, pedig nem vagyok a gyereke. Ebből fakadóan nem tudom azt mondani, hogy gáz a gyerekes anyuka, hiszen az én anyám is az volt, amikor megismerte a férjét.
2021. nov. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azert vannak tarskereson, mert eloben kb 20 szazalek eselyuk van ismerkedni. Se ido, se energia csak ugy eljarni buliba, barhova. Egyedulallo anyakent voltam fent en is, amig nem talaltam part. Gyerekes pasikat reszesitettem elonyben, mert ok tudjak mit jelent az, hogy gyereked van.


Ha teged zavar a gyerek, akkor ismerkedj olyanokkal, akiknek nincs. :)

2021. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok oka lehet annak, ha egy fiatal anyuka egyedül marad. Ha úgy érzed, hogy ez neked nem fér bele semmi gond, keress gyermektelen nőt és kész.
2021. nov. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2021. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van gyerekem. A gyerekem apja 7 éve felszívodott.

Nen zsákbamacska mindig feltüntettem az adatlapomon. De úgy voltam vele, hogy én is megérdemlem a boldogságot.

Sokan írták hogy bocsi nem néztem hogy van gyereked, ez nem fér bele. Udvariasan megbeszéltük, sok szerencsét kívántunk egymásnak a társkereséshez, ebből sose volt probléma.

2021. nov. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem zavart, hogy van gyerek, simán randiztam gyerekes anyukákkal, de nem vagyunk egyformák. Az elhagyott gyerekes anyukák is megérdemlik a boldogságot. 35/F
2021. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Én sem kezdenék gyerekes pasival.
2021. nov. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Hàt én elmennék gyerekes anyukával egy randira. Ha amúgy szimpatikus. Kicsit körül járnám vele a témát, hogy sikerült ebbe a helyzetbe kerülnie. Ha azt látnám hogy egy hétköznapi kapcsolata volt és utána lépett le az apuka akkor megértem és nem kizáró ok. Viszont ha azt tapasztalatom (képet is látni akarok az apuka képéről) hogy az egész egy nagy felelőtlen kúràs eredménye. Ha ivott vagy drogozott az apuka meg anno ez a hölgy is. És a apuka ilyen tipikus suhanc vagy menő manó es a hölgy csak a felszín alapján választhatott es lett a nem vart eredménye a becsúszott gyerkőc. Abban az esetben azonnal off.


Mert én nem fogok egy nőnek anyagilag segíteni a bajban, mikor tudom hogy korábban nem kellett volna neki tisztességes “lúzer “ srác csak a külső alapján keresete a partnereit.

2021. nov. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyukaként mondom hogy ezzel semmi baj nincs. Legalább nem húzzátok egymás idejét ha tudod hogy ez nem jöhet szóba. Fiataloknál, szóval pici gyerekeseknél meg főleg érthető.
2021. dec. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!