Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » El vagyok késve valamivel, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El vagyok késve valamivel, ha 19 évesen soha nem volt még barátnőm és szűz is vagyok?

Figyelt kérdés

Pedig sokan kérdezgetik, hogy miért nincs barátnőm, több lány is mondta, hogy csodálkozik ezen, mert szerintük jól nézek ki (bár én ezt nem így gondolom, valszeg ez is szerepet játszik ebben)

Egyszerűen nem merek lányok felé közeledni, meg valamiért már nem is vagyok annyira motivált mint 16-17 éves koromban, bár ebben annyi pozitívum is van, hogy nem szomorkodom emiatt annyit.

Szerintetek gáz, ha 19 évesen semmi tapasztalatom nincs még lányokkal? (csak egy csókom volt tavaly részegen)


2022. jún. 16. 00:25
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Egyáltalán nem vagy elkésve semmivel. Tudom, hogy gyakran nem úgy tűnik de a 19 az nagyon fiatal. Még előtted áll az egész élet. Ezeket a dolgokat mindenki a saját tempójában csinálja, nincs egy kész sablon amibe mindenkinek bele kell férnie, nincs egy fix időrend. Majd eljön mindennek az ideje, nyugi.
2022. jún. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
19 évesen én is így voltam, senki nem akarta elhinni hogy mennyire tapasztalatlan vagyok, de mégis az voltam. Aztán azóta az elmúlt 2 évben sikerült bepótolni mindent, bár elkezdeni kicsit nehéz volt, a tapasztalt lányoknak semmi kedvük egy tapasztalatlan fiúhoz, teljesen jogosan. Pro tip: ne tudják hogy tapasztalatlan vagy, majd amikor már szerelmesek akkor mondd el nekik, addig meg csinálj mindent olyan magabiztosan, amennyire csak tudsz.
2022. jún. 16. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Túltoljátok ezt a témát, hova kapkodtok idióták?

hormononok telebeszéli a fejeteket...

2022. jún. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:
0%
Teszem azt ha mondjuk holnap vizsgád van akkor már elég késő lekezdeni készülni, de ezen kívül semmi másról nem késtél le.
2022. jún. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
63%
Szerintem egyáltalán nem az, sőt, ha majd egy olyan lánnyal hoz össze az élet simán lehet hogy ő még értékelni is fogja. Nyílván ha nem akarsz és most nem ez a legfontosabb az életedben akkor ne erőltetsd magadra, csak azt csináld amihez neked kedved van. Majd bőven elég lesz akkor ilyenekkel foglalkoznod, ha úgy érzed találtál egy olyan lányt akiért érdemes küzdeni.
2022. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
18 éves lányként szintén teljesen tapasztalatlan vagyok kapcsolatok terén, voltak próbálkozások, de végül nem alakult ki semmi és így utólag már nem is bánom. Semmi értelme beleugrani egy rossz kapcsolatba, csak azért hogy úgymond túl legyél rajta. Én nem gondolnám, hogy bármivel is ellennénk késve. Próbálj eljárkálni, nyitott lenni a világ felé és majd eljön a te időd is :)
2022. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%
Sosem vagy elkésve, a saját életed szerint haladj. Persze itt az oldalon már az is ciki, ha valaki 16 évesen szűz, de nehogy bedőlj ezeknek. Nem kell senkinek megfelelned, csak magadnak.
2022. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!