Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban csak hozzáállás kérdése?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak hozzáállás kérdése?

Figyelt kérdés

Le vagyok törve egy jó ideje. Betöltöttem a 25 évet is már, és még soha nem volt barátnőm.

Az a baj, hogy vágyok rá nagyon, főleg a szeretetre és egyebekre. Minden ismerősöm kapcsolatban van, boldogok és nekem soha nem sikerült még. Egyre kevesebb a reményem. Sajnos a koromnál jóval fiatalabbnak nézek ki, és külsőleg is nagyon gyerekes a testem, magam megítélése szerint. Terveznék edzeni kezdeni és normálisan enni, hogy ne egy gereblye legyek de nehéz rávenni magam. Átlagosnak vagy inkább kicsit átlag alattinak mondanám magam, magas vékony sötét hajú barna bőrű szemüveges vagyok. Nap mint nap eszembe jut hogy bárcsak tudnám merre keressem, vagy mit kéne változnom hogy több és jobb esélyeim legyenek. Igazából a lehetőségek száma is nulla. Dolgozom, már nem tanulok évek óta. Tanácsokat várnék, van e esélyem még boldognak lenni vagy jobb ha így rendezkedem be egyedüli életre?


2022. jún. 14. 23:03
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Ha fiatalabbnak nézel ki a korodnál ismerkedj fiatalabb, 20 alatti lányokkal.
2022. jún. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Bocsi barátom, ameddig te arra vágysz, h szeressen valaki, addig neked nem való párkapcsolat.

A párkapcsolat nem rólad kelljen hogy szóljon, hanem arról, hogy te mit tudsz és akarsz adni a másiknak: szeretetet.

A boldogság pedig nem egy végcél, hogy majd ha nőm lesz, majd ha házam lesz. Nem ebben rejlik, és amíg ilyenekben keresed, úgyse leszel tartósan boldog.


Úgyhogy első körben azt javaslom, hogy bármi hiányt is érzel az életedben abból fakadóan h nincs partnered, próbáld azt először megadni magadnak.

Mert amíg kétségbeesetten vágysz partnerre, jó esély van rá, hogy egyrészt vagy te nem leszel megfelelő partner, vagy pedig nem megfelelő partnereket vonzol be magadnak, akik kihasználják az esetlenségedet és szeretetéhségedet, átgázolnak a határaidon és nem megfelelően bánnak veled.

2022. jún. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A párom detto ugyanúgy néz ki, mint te. Nekem és még sok más embernek is tetdzik, hogy ilyen "gereblye". Úgyhogy ennek nem kéne gondnak lennie.

Inkább az a baj, hogy egyedül, önállóan meg sem próbálsz boldog és kiegyensúlyozott lenni. A görcsös akarás nemhogy nem eredményes, de még borzasztóan taszító is.

2022. jún. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

"Valóban csak hozzáállás kérdése?"

Igen - mások hozzáállásának kérdése. Lehozhatod te a csillagokat is az égről, ha minden nőnek csak gazdag és jóképű pasi kell, meg ha már mind foglalt.

Add fel, felesleges hiú ábrándokba ringatnod magad. Én évekig hittem a csodában, elpazarol fiatalság és súlyos depresszió lett a vége.

Üdv, egy 26 éves csávó akinek sosem volt még randija sem.

2022. jún. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A te esetedben, kérdező, mindazok alapján amit írtál, egyértelműen hozzáállás kérdése. Te egy teljesen a saját világába zárkózott, monomániás ember benyomását kelted, akiben a másik ember iránti őszinte kíváncsiságnak, meg úgy általában a külvilág felé történő nyitottságnak a szikrája sem lelhető fel. Téged láthatóan csak annyi érdekel a világból, meg az emberekből, amit belőle / tőlük el tudnál venni magadnak, azért, hogy neked jobb legyen. A másokkal való KÖLCSÖNÖS kommunikációról / interakcióról, kapcsolati dinamikáról egyértelmű, hogy a leghalványabb fogalmad sincs. Az érzelmi fejlődésben meg vagy rekedve egy iszonyú alacsony, gyermekkorra jellemző szinten. Jelenleg párkapcsolatra tökéletesen alkalmatlan vagy. Tenned kellene azért, hogy ez megváltozzon. Amíg olyan maradsz, amilyen most vagy, a helyzeted is marad a régiben.
2022. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!