Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen külsejű férfiak amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen külsejű férfiak amikor Ilyen szintű nőkkel vannak úgy hogy a férfi csóró, akkor az ilyen nőknek a személyiség számìt?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ilyen nővel van...

[link]


2022. jún. 14. 08:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért? Mert ég és föld a különbség. Nem az van, ha már szintezünk, hogy dagadtként 3-as a max? Akkor a pasik 3, vagy alatta, a nő meg... őt kocázza le az incel? És a nők elvárásai vannak elszállva?
2022. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
91%

11

Még azt megérteném, ha valaki azt mondja, hogy neki nem tetszik, más a zsánere, nem jön be a csaj stílusa, alkata, arca stb. De a GyK-s férfiak önmagukat hiteltelenítik, amikor "vágókocának" minősítenek egy kb 55-60 kg-os nőt. És utána jön a sírás, hogy a nők igényei így, meg úgy.

2022. jún. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
55%

Tényleg nem a legszerencsésebb összehasonlítás, főleg hogy a csajban semmi vonzó nincs, és szegény rettentő ostoba is a videói alapján, nem tudom, hogy itt ki futtatja ennyire, mert már vagy 10 kérdésben láttam, de semmi extra. Átlag férfiak és átlag lányka.


De ez a szintezős őrület ettől függetlenül is ostobaság, nyilván.

2022. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Továbbra sincsenek szintek.

Látod, szép példája annak, amikor valakik nem gördítenek maguk elé kitalált akadályokat, hanem egyszerűen csak szerelmesek.

2022. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#11-es


Pontosan ez jutott eszembe nekem is. Sokáig azt hittem, hogy az inceleknek bármilyen nő megfelelne, de utólag nagyon is kiderült, hogy átlagos csajoknak a jó csajokat látják. Sápi Vivien távolról sem átlagos külsőre, ezt azért ismerjük el. Még akkor sem, ha ez egy kevésbé jó kép róla. De ha az inceleknek ez a nő az átlagos, hát akkor cseppet sem csodálkozom. És nem csak ebből az egy esetből ítélek, hanem sok tucat kérdés alapján: nagyjából egy hónapig figyeltem tudatosan a különböző incel-kérdéseket, és én is ezt szűrtem le, mint itt az oldalon sok más válaszadó. Hadd idézzek egy olyan válaszolót, aki ezt szokta írni: "incelek valójában nagyon kevesen vannak, mert lehetne barátnőjük, ha beérnék egy kevésbé vonzóval, vagy szintjükön lévővel". Nem szó szerint idéztem, de ez volt a lényege. Ebben az értelemben incelek száma valóban elhanyagolható lehet (hiszen így már önkéntes cölibátusról beszélünk), és az itt panaszkodók pont arra a réteg nőre hajtanak, akire a pasik 80%-a is. Itt van a kutya elásva. Szóval a részemről innentől tárgytalan az incelek siránkozása arról, hogy nem jut nekik nő. Kivéve azokat, akik tényleg beérnék kevésbé szépekkel/vonzóakkal, és úgy sem jön össze. De a magukat rondának és/vagy incelnek vallók szerintem nagy többsége magánál (sokkal) jobb nőkre hajt, őket tekintve átlagos nőknek.

2022. júl. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!