Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak a hibátlan férfiaknak jut átlagos nő?

Figyelt kérdés
Főleg itt jellemző ez a meglátás, hogy ha egy férfi valamilyen hibáját leírja ide, akkor jönnek a kommentek, hogy ki akar ilyen olyan férfit, nem lesz ilyen barátnőd, felejtsd el a nőket stb.
2022. jún. 13. 16:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Senkinek nem "jut" senki. Akivel megvan a kölcsönös vonzalom, az lesz a bnőd.
2022. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Hibátlan ember nincs. Aki pedig idejár kijelenteni, hogy másoknak esélye sincs párt találni, azok csak a saját nyomorult életükből indulnak ki.
2022. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

De jelentős különbség van a "reggelente büdös a szám" és a "hetente berúgok és verem aki a közelembe van" között.

Két végteles példát hoztam, de általában amiket itt leírnak, azután női szemmel teljesen egyértelmű, hogy nem való annak a pasinak nő - mint ahogy gondolom ezt egyből rávágtad a második példámra is.

2022. jún. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Azért a kommentelők nagy része nem hazudik.


Pl ha egy dagadt hapsi átlagos vagy vékony nőt akarna akkor teljesen jogos a válasz hogy erre nincs esélyük.

2022. jún. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Szamtalan nő lealacsonyodik szintjen alulihoz
2022. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
4. Ez sem igaz szerintem, privátban tudok képet küldeni..a férfi rokon és csóró..
2022. jún. 13. 16:33
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

Amikor olvasom itt a sok panaszkodó férfit, aki azt írja, hogy ha nem nézel ki jól, esélyed sincs a lányoknál, eszembe jut egy ismerősöm:

A faszi 55 körül van, jókora pocakkal, kopaszodik, semmi vonzó nincs benne első látásra. Pénze sincs sok, hiszen buszsofőrként dolgozik. Két éve van barátnője, aki a huszas évei elején van és nagyon csinos, szép lány. Valahányszor látom őket kézen fogva sétálni, mindig elgondolkodom rajta, hogy vajon mivel foghatta meg a lányt. Nagy dumás hírében áll, valószínűleg ezzel.


Természetesen az ő dolguk, de ezzel csak arra szerettem volna rávilágítani, hogy sokkal fontosabb a rátermettség, duma, mint a külső.

2022. jún. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
80%

Ez szerintem hülyeség...


Főleg a korombelieknél (20-26 év) látom azt, illetve haverok is mondják, valamiért a kevésbé helyes srácnak nagyon helyes barátnője van, illetve fordítva is igaz.


Ezt most ne úgy értsétek, hogy csak ilyen van, de mondjuk minden 3. kapcsolat ilyen.


Nekem lehet esni, de napi szinten tapasztalom én is ezt.

2022. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Mi az, hogy hibátlan?

Gyakorlatilag olyan nem létezik.

2022. jún. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Pont ma láttam egy üzletben egy párt. A férfi hibátlan volt, test, arc, magasság, stílus, minden külsődleges szempontból. A barátnője duci volt, nagyon előnytelenül volt az alkatához felöltözve, és arcra is kimondottam csúnya volt. Viszont mivel nagyon rájuk csodálkoztam, szerintem ez nem gyakori jelenség, különben nem lepett volna meg.
2022. jún. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!