Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Lányok ti szoktatok ráírni fiúkra?

Ha igen, sikerrel jártok? Nem fura érzés?


Férfiak ti szeretitek ha lányok írnak nektek? Szokott sokszor ilyen lenni? Mit gondoltok ilyenkor?



2022. jún. 13. 01:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
Olyan csak akkor van ha a pasi nagyon jól néz ki.
2022. jún. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

bátran kezdeményezzen a lány, örömmel veszem


45/F

2022. jún. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként szerintem ez ma már nem gond, nekem tetszene egy ilyen hozzáállás.
2022. jún. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
78%
Nekem eddig 2 randim lett abból, hogy nő kezdeményezett nálam. Én szeretem. 25F
2022. jún. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
1-est miért pontoztátok le? Full igaza van.
2022. jún. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
79%
Én személy szerint szívesen teszem meg az első lépést ha tetszik a férfi, akit kinéztem. Sok férfi nem veszi a lapot, vagy csak nem mernek leszólítani egy csinos nőt, így megteszem én. Amúgy is könnyen ismerkedek, szeretek beszélgetni is. Sokszor sokat is, ezt már jópáran mondták nekem. :)
2022. jún. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdeményezni sosem fura. Hagyjuk már ezeket a társadalmi kliséket, hogy a férfi kezdeményez. Ha tetszik a másik, miért ne tenném meg én az első lépést? :)
2022. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
72%
Csináltam egy ideig de mind kzdarcos lett. Az ulyenek ghostingoltak vagy ultettek fel. A fiuk sajnos mindenkit jobbra huznak es matchek kozul kezdenek válogatni. Trhát nokent nekunk irni total felesleges
2022. jún. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon pozitív dolognak tartanám, nyilván egy " normális", nem ócska, nyomulós stílusban ( utóbbiban volt részem, taszító volt)...

De szerintem erre nem értett a társadalom.

2022. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

#5

Nyugaton már annyira jól halad a progresszió hogy lassan a férfiakat is betiltják. Az az onnan kéne tanulni🤣🤣🤣

Felejtsétek már ezt el! Semmi ciki nincs abban ha egy nő kezdeményez, ez tipikus belpesti, öngyarmatosító, agymosott sületlenség, hogy Magyarország le van maradva...

2022. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!