Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok arról ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról ha egy lány kezdeményez?

Figyelt kérdés

Lányok ti szoktatok ráírni fiúkra?

Ha igen, sikerrel jártok? Nem fura érzés?


Férfiak ti szeretitek ha lányok írnak nektek? Szokott sokszor ilyen lenni? Mit gondoltok ilyenkor?



2022. jún. 13. 01:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%

Nos, magamból kiindulva, ha jól néz ki a lány, akkor belefér (Bár jobbam szeretem a nőket én meghódítani).


Ha viszont nem néz ki jól, csak az időmet rabolja.

2022. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Hány éves vagy?

Nekem még életemben nem jutott eszembe ráírni valakire! Az már egy egészen más kérdés, hogy akkor, ha valakit ismerek kezdeményezek -e beszélgetést, ha tetszik.

Ismeretlenekre írni lúzerség, és reménytelen pasik szokása, hátha megszánja őket valaki. És itt 10-50-100 megkeresés van, hátha bejön, nem valódi érdeklődés.

2022. jún. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki.
2022. jún. 13. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
Felőlem...
2022. jún. 13. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
71%

Nyugaton teljesen természetes, itt sajnos nem annyira. Nyugaton a maszkulinitás és intelligencia között az utóbbi nagyobb prioritást élvez nálunk inkább a maszkulinitás. Sokat kell még ennek a társadalomnak fejlődnie és sokat kell tanulni a nyugatiaktól.

Én férfiként azért szeretem, ha egy nő teszi meg az első lépést, mert ez azt mutatja, hogy nem ragaszkodik az elavult szokásokhoz, nem a szülei árnyékában él, képes kritikus gondolkodásra és van egy autentikus személyisége.

2022. jún. 13. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
83%
Olyan nem létezik Magyarországon.
2022. jún. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi.
2022. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként én örömmel venném a kapcsolatfelvételt / megszólítást / rámírást, számomra az ilyesmi annak a jele, hogy az adott hölgy nem a "középkorban él", és van benne "önállóság", illetve "életrevalóság", mert nem csak "vár", hanem "tesz" is. Úgy gondolom, ha egy nő ilyen jellegű kapcsolatfelvétele esetén egy férfi durván elutasítja a nőt, ott gondok vannak, az a férfi is a "középkorban él".. :S
2022. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
72%

Nálam még csak számomra nem vonzó lányok próbálkoztak, pedig valamelyik 8 évvel idősebb volt.

#2

Egyébként azt is össze lehet hozni csak ügyesnek meg jó külsőnek kell lenni

2022. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Ja bocs egyszer egy lány rámírt tinderen hogy én vagyok az ideálja meg ilyesmi és vele lefeküdtem többször

#9

2022. jún. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!