Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A Tinderen miért tartják ott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Tinderen miért tartják ott a férfiakat a nők?

Figyelt kérdés
Mikor van egy egyezés egy nővel és ráírok akkor sokszor nem ír vissza. Nyilván nem vagyok neki szimpatikus, mert nem ír vissza, de ha nem vagyok neki szimpatikus, akkor miért nem töröl a listából, miért tartott engem?
2022. jún. 9. 05:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Lehet jó érzés látnia, hány match van. De az is lehet, hogy egy ideje nem tinderezett és már tök régen húzott jobbra és most nem is látja, hogy írtál, nem megy neki értesítés. Vagy csak megvárja, amíg kifut a mostani kaland/próbálkozás és utána fog szabadkozva írni, hogy ezeréve nem volt fenn, és mennyire sajnálja, mert milyen kis cukinak tűnsz. Lehet még okokat kitalálni. Kb ugyanazért, amiért a nők ezt csinálják. Ha zavar, hogy nem ír, te is törölheted amúgy.
2022. jún. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem zavarja, hogy ott vagy, az is lehet, hogy imponál, avagy már nem használja az alkalmazást.
2022. jún. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%

Engem annyira se érdekelt, hogy unmatcheljek. 🤷🏻‍♀️

Aki érdekelt, azzal beszélgettem, a többivel pedig nem foglalkoztam.

2022. jún. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Ego boost, illetve az is jólesik neki, hogy szívathat.
2022. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ő tart téged ott, TE minek vagy ott?
2022. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
tinder premiumom van , egyből látom hogy ki lájkolt. Kb 6 óra múlva rá is írok hogy na akkor mizubizu , tehát az sem játszik higy azidő alatt elfelejtett vagy hasonló , de ugyanúgy nem írnak vissza , pedig olyan nők lájkolnak be hogy mondom tyuu az igen. Én sem értem :D
2022. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem szívatàsbòl, eszembe sem jutna ilyesmi. De sokkal több match lett mint szàmítottam rà es annyi emberrel pàrhuzamosan ismerkedni nem lenne jò ötlet.
2022. jún. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Tele van kamu képekkel és botokkal a tinder. Mikor top 10-es nő jelöl be, az szinte biztosan bot. Ha nem ír vissza akkor már biztos.
2022. jún. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a torokgetes macerás.
2022. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Sok matchem van és engem sem szoktak érdekelni ha nem ír rám. Nem tartok senkit számon, miért töltsem még azzal az időt hogy törölgessek?
2022. jún. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!