Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
26-36 év közötti nők, Tinderen milyen férfiakat húztok jobbra és milyet balra?
Mik azok a tulajdonságok, amik nem tetszenek férfiakban és mik, amik igen? Milyen egy ideális profil?
Tinderen nálam kiesik az a nő aki kisebbségi, ribis, autóban vagy nyaraláson pózolós, több, mint 50km-re lakik, láthatóan kövér (90+kg), gyereke van, futó kalandot keres/kapcsolatban van, kutyákat nyalogat. így elég kevés nőt húzok jobbra, de azért 20/1 még így is akad. Match viszont nem. (34/F)
Készülj fel az álszent válaszok áradatára! :D
Amúgy azt hozzák be, aki jól néz ki. Legalábbis, a többség. Voltak ilyen tesztelések, ahol a szemmozgást figyelték. Az emberek többsége el sem olvasta a szöveget, csak kép alapján döntött.
Legyen valamennyi haja, ne legyen nagyon kövér, legyen érettségije és bármilyen tanult szakmája, diploma reál területen előny(én is reál beállítottságú vagyok), legyen 5 centivel magasabb nálam(172), legyen normálisan öltözve, ne flancoljon és ne legyen putris, ne akarjon csillogni a profiljával, se tájakat, se hajót, se nagy társaságot nem akarok látni, se autót, se izmokat..
Valamennyire legyenek rendben a fogai, ha már mutogatja, ha képet készít, legyen normális a háttere, ne máló vakolat vagy szemétdomb legyen..
Ne legyen szolibarna, ne legyen mű szemöldöke, ne legyen bolyhos a ruhája, koszos vagy túlnőtt a körme.
Aztán mi van még.. Ne legyen foci vagy állatbolond vagy karrierista és ha látom, kiket keres, ne keressen 18, 20 éves lányokat IS, plusz ne szidja a nőket, hogy mind hülyék vagyunk és a kivételt keresi. Ne írja ki, hogy kik ne írjanak neki, az passzívagresszív.
Volt egy pasi aki azt mondta imád közönség előtt beszélni, előadni, hát nem volt szimpatikus. Kapcsolatosok nálam is kiesnek, illetve a vegánok és sportemberek vagy heti kettőnél többet kondizók.
Szeretem, ha kiír magáról valamit, amit a másikban is keres, és az nem olyan, hogy szeressen olvasni, hanem mondjuk írja le a kedvenc könyvét és remélje, hogy ismerem és szeretem, szóval érted, valami személyes.. Meg nagyon bírom az őszinte megnyilvánulásokat még, hogy már nagyon elege van, hogy senkivel sincs meg az összhang, jöjjön már valaki.. Illetve szeretem, ha életszerűek, valami problémájuk is kiderül az elején, attól bizalmasabb a dolog és jobban érzem magam, hogy nem olyan tökéletesek, tehát ha gyereke van, írja ki és vállalja fel, ha rossz az egészsége, vagy az anyjával lakik, akkor is. De ha 172 centi és azt hiszi ez komoly gond és bizonygatja hogy ő is ember, na az már felejtős. Csak szimplán közölje és kész.
Pl Van egy macskám. --- ez oké
Van egy macskám, ha utálod ne húzz jobbra! --- ez nem oké
" Az emberek többsége el sem olvasta a szöveget, csak kép alapján döntött."
Ez eddig is egyértelmű volt. Először mindenki kiválasztja, hogy tetszik-e neki az illető, utána nézi meg, hogy ezen felül klappolnak-e az érdeklődési köreik, személyiségük, céljaik etc.
3: Nem mondom, hogy egyetértek, de köszönöm a választ. Én pl. simán kiírom, hogy ha utazgat húzzon balra, mert én otthonülős vagyok. Szerintem korrekt, mert nem illenénk össze.
A személyiségtípus pedig változó dolog (ha 10 év múlva kitöltöd a tesztet, más jöhet ki mint ma). Ettől még a horoszkóp is állandóbb.
Akit másfèl éve jobbra húztam és azóta is vele vagyok:2-nèl több jó minősègű, arcot és alakot korrekt módon mutató fotó, magassàg kiírása,( csak 180cm-nél magasabbakat húztam jobbra, és felesleges volt kamuzni is, mert ha élőben láttam, hogy alacsony, elköszöntem) kit keres milyen céllal. (Az ami alakul nem felel meg)
Hobbi, mit dolgozik, hol él, ide bármi hétköznapi dolog jöhet.
Ne legyen tahó, tehát ne írjon ki olyat pl, hogy gyerekes nők, vagy molettek kíméljenek. Ne szidja a nőket, mert ez mind a tisztelet hiànya, ès az offos nálam.
Írja le inkább azt, h mi az, amit egy nőben keres/kedvel.
Egyszóval:látszódjon, hogy energiát fektetett a keresésbe, innen lehet következtetni a szàndék komolyságára, ès hogy az egèsz párkeresési folyamatot megtiszteli. Tehàt magát is tiszteli.
Mióta a jelenlegit jobbra húztam, azóta rájöttem, hogy az is bejön, ha jó kedélyű, humoros, de nem tolja túl, mert az számomra lúzer és erőltetett.
Tizenöt éve is INTP voltam, és most is, plusz most akarok vele lenni, ne azon filózzunk már, milyen lesz a személyisége 20 év múlva..
Szerintem nem korrekt, hogy direkt felszólítasz valami random embert, hogy csináljon ezt vagy azt, nagyon negatív, agressziót sugall.
Ha kiírod, hogy szeretek otthon ülni, olvasni, pihenni, főzni, vagy keveset járok el otthonról, az sokkal pozitívabb, mert ezzel meghagyod neki a választás lehetőségét, és ettől a tiéd még ugyanúgy meglesz!
Szóval meg is van az első pont, amivel ellenszenvet kelthetsz, és a második.. Hát vannak ezoterikus beállítottságú nők is, biztos találsz olyat, akinek ez releváns információ.
Nekem nem, ezért negatív, hogy valaki fontosnak tartja annyira, hogy kiírja, más beállítottság. A passzívagresszív ezt meg ezt meg ezt ne dolgot viszont csak a hasonló emberek szeretik, ők viszont nem jönnek ki egymással, ezért sok a nézeteltérés, balhé a kapcsolatban.
Legyen őszinte, de azért annyira ne.
“ Meg nagyon bírom az őszinte megnyilvánulásokat még”
“De ha 172 centi és azt hiszi ez komoly gond ..., na az már felejtős”
“ csak 180cm-nél magasabbakat húztam jobbra”
Vonzónak kell lenni képeken, ennyi.
A szöveggel jóformán csak rontani tudsz rajta, mert könnyen kivált valami ellenérzést, és mivel szóba már nem fog állni veled, nem tudod árnyalni, kifejteni sem.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!