Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire zavaró egy nőnek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró egy nőnek ha a párja tud inni/ szokott inni/ gyakran iszik / ritkán iszik?

Figyelt kérdés

2022. jún. 8. 08:44
A kérdező szavazást indított:
Nem zavar ha heti egyszer elmegy a haverokkal durván berúgni
Nem zavar ha heti egyszer elmegy a haverokkal iszogatni
Nem zavar ha rendszeresebben iszik , de velem legyen normális
Király lenne , ha a párommal együtt buliznánk minden héten
Király lenne , ha a párommal néha el tudunk menni bulizni
Zavar , egyáltalán ne igyon
Zavarna , ha hetente akarna buzlini
Zavarna , ha néha akarna bulizni
Semlegesen állok a párom alkoholfogyasztásához
Egyéb
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Egyetemista korban, 20-as évek elején szerintem megszokott a heti-2 heti buli, iszogatás szaktársakkal,barátokkal, stb. Legalábbis nálunk egyetemistaként megszokott volt.


De azért mikor komolyabban kezdenék el társat keresni (25+), elkezd dolgozni, felelősségteljesebbé válik az ember, zavarna ha heti szinten bulizna/inna a másik. Valószínűleg össze sem jönnék ilyen emberrel.

2022. jún. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én most 23 vagyok , egyedül élek és jó melóm van , hetente eljárok bulizni , eddig 2 komoly kapcsolatom volt , mindegyikkel rendszeresen havi 2-3 alkalommal mentünk iszogatni/bulizni.


Amióta egyedül vagyok hetente járok bulizni , ettől függetlenül komoly vagyok. Baj van velem ? Változtatnom kéne valamin ?

2022. jún. 8. 08:52
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Bennem ez a fajta mattrészeg bulizgatás úgy 23-24 éves kor után már enyhe szánalmat ébreszt. Nem alapoznám olyanra a jövőm, akinek igénye van rendszeresen hányásig innia magát.
2022. jún. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%
Nincs baj veled, azt csinálsz, amit akarsz, de lehet egy komolyabb szándékú, családra vágyó lány nem veled fog összejönni. 23 évesen amúgy teljesen normális, amit csinálsz.
2022. jún. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Inkább ne igyon. Én sem iszok. Ha szar az élet, megbeszéljük.
2022. jún. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5# csak az iszik akinek szar az élete ?
2022. jún. 8. 09:11
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint elfojtásból isznak, igen.
2022. jún. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nagyon zavar, de én alkesz bántalmazó családból jövök. Láttam, átéltem mekkora pusztítást végez a mértéktelen alkohol, aminek ma is iszom a levét. Szóval emiatt nálam 0 tolerancia van ami a részegséget illeti. Mondjuk én eleve így választottam a páromat, ő sem szereti a piát.
2022. jún. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szintén nem tűröm, pedig nekem nincsenek traumatikus élményeim. Egyszerűen undorodom tőle. Egy évben maximum egyszer, ha bográcsolunk vagy összeülünk a barátokkal rendben van.
2022. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kulturált keretek között engem nem zavar az ivás, még az sem ha évente 1-2x jobban elengedni magát és picit részegeben jön haza (most csak a saját szempontomból nézem, nekem nincs gyerekem... előttük ciki lenne részegen mutatkozni), ameddig nem az a típus, aki italozva vállalhatatlanul viselkedik. Azért olyan gyakori ne legyen, hogy már alkoholizmusnak tekinthető (pl. mindennap, kétnaponta... főleg ha nem bírja nélküle).
2022. jún. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!