Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Őszintén mit gondoltok az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén mit gondoltok az ilyen tinder vizsgálatokról/experimentekről?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Ks_dZgzwDg4


Röviden:

írtó prosztó szövegekkel indítás


A opció:

a srác az eredeti képeivel -> kevés match, semmi válasz


B opció:

a srác egy modell képeivel -> sok match, fele-fele arányban válasz érkezik


<-ennél az opciónál még rasszista szövegeket is bepróbál, ami ugyanúgy működik itt-ott



2022. jún. 3. 13:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mindegy, hogy néz ki a lány. Ha ilyen semmi szövegekre visszajelez, csakmert jól néz ki a másik. Nekem az ilyen felszínesség azonnal a 0 alá viszi az értéket. Az én problémám, hogy ezt hogyan szűröd? Nem tinderezel
2022. jún. 3. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:
54%

Nincs arra időm, hogy végignézzem a videót, de megnéztem az első pár profilt, amit a srác mutatott, hogy mégis milyen válaszok érkeztek az üzenetekre, vagy milyen válaszok nem érkeztek... azért erőteljesen fölényben voltak azok a profilok, ahol k.rvoid típusú csajok csöcsöt kitéve parádéznak, több testfelületük van szabadon, mint takarva, tekintetre sem IQ-bajnokok... azoktól mégis miért várná el bárki is, hogy ha ennyire felszínesek és közönségesek, akkor kevésbé felszínesen válogassanak?


Amúgy a Tinder kb. húsvásár szint... nyilván nagyobb esélyük van a tipik jó pasiknak, mert több olyan férfi van, aki mindent megdugna, mint olyan nő, aki mindenkivel megdugatná magát. A férfiak többsége sem komoly kapcsolatot kereső szent ezen az oldalon, na.

2022. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

A Tinderen 3 dolog számít: Kinézet, kinézet, kinézet.


Az igazság:

Rasszista tömeggyilkos vagy antifeminista incel nézetekkel? Ha Chad vagy, meg fogod dugni a gyk -n rinyáló feminista doktorit végzett nőt.

2022. jún. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13


Való életben is csak a kinézet számít. Tinder a társkeresés esszenciája, való életben is minden nő jóképűt akar, csak nem mindenkinek jut.

2022. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csináltam én is ilyet. Hasonló eredmény lett.


Ennek a jelenségnek a neve a pszichológiában Pygmalion effektus (vagy annak ellentéte a Gólem effektus). A lényeg, hogy van egy elvárás és utána mindent ahhoz igazítanak, ami végül önbeteljesítő lesz. A szép férfi felé pozitív előítéletek míg a ronda felé negatívak lesznek. Kb így tekintenek a nők a férfiakra

2022. jún. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!