Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok 28 évesen ha még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 28 évesen ha még nincs "kész az életem", akkor addig érdemes ismerkednem? Vagy sokan el fognak utasítani, akik már előbbre járnak?

Figyelt kérdés

Az a baj még tanulok, mert 25 éves koromban döntöttem el mi akarok lenni és akkor jelentkeztem egyetemre. Sajnos nem olyan családból származom, ahol egyértelmű lett volna, hogy én 18 évesen egyetemre megyek. Előtte is (19-24 közt) már dolgoztam, picit világot láttam, éltem és dolgoztam külföldön is, volt pár érdekesebb munkám sokfelé és pénzt is gyűjtöttem.


Van egyébként saját lakásom (részben családi segítséggel), járok részmunkaidőben dolgozni a suli mellett, a nyarakat is végig dolgozom, de mégis azt érzem nincs készen az életem. Most is a vizsgaidőszakkal foglalkozom, mint egy 21 éves. Sok csajnál meg már 24 vagy 26 évesen azt látom nem tudom milyen menedzserek vagy hasonló pozícióban vannak (különböző vállalati titulusokra gondolok). Ezek miatt feszélyezve érzem, hogy sok korban hozzám közel álló nő (22-28 körüliekkel ismerkednék főleg) nem tekintene rám férfiként. Anyagilag hiába vagyok rendben, ha életmódban és hasonlókban nagyon kilógok az átlag emberek közül. Vagy túlgondolom ezt?


2022. jún. 1. 14:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet lesz olyan, aki emiatt elutasít, de nem mindenki. Szerintem érdemes próbálkozni. Én nőként tartok ott 28 évesen, hogy vannak terveim, és nekem sem úgy alakult az életem, vagy tartok ott, ahol màs 28 éves, viszont nem zárom ki emiatt az ismerkedést. Lehet kevesebb esélyem van, de nem 0, onnantól meg lényegtelen a többi. :)
2022. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!