Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok 28 évesen ha még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok 28 évesen ha még nincs "kész az életem", akkor addig érdemes ismerkednem? Vagy sokan el fognak utasítani, akik már előbbre járnak?

Figyelt kérdés

Az a baj még tanulok, mert 25 éves koromban döntöttem el mi akarok lenni és akkor jelentkeztem egyetemre. Sajnos nem olyan családból származom, ahol egyértelmű lett volna, hogy én 18 évesen egyetemre megyek. Előtte is (19-24 közt) már dolgoztam, picit világot láttam, éltem és dolgoztam külföldön is, volt pár érdekesebb munkám sokfelé és pénzt is gyűjtöttem.


Van egyébként saját lakásom (részben családi segítséggel), járok részmunkaidőben dolgozni a suli mellett, a nyarakat is végig dolgozom, de mégis azt érzem nincs készen az életem. Most is a vizsgaidőszakkal foglalkozom, mint egy 21 éves. Sok csajnál meg már 24 vagy 26 évesen azt látom nem tudom milyen menedzserek vagy hasonló pozícióban vannak (különböző vállalati titulusokra gondolok). Ezek miatt feszélyezve érzem, hogy sok korban hozzám közel álló nő (22-28 körüliekkel ismerkednék főleg) nem tekintene rám férfiként. Anyagilag hiába vagyok rendben, ha életmódban és hasonlókban nagyon kilógok az átlag emberek közül. Vagy túlgondolom ezt?


2022. jún. 1. 14:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
10 miert nem tudtal ismerkedni, akkor mi volt a kifogas?
2022. jún. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Jó, hát nekem 37 f incelként nincs kész, szóval azért annyira nem vagy lemaradva. Mondjuk nekem már nem is lesz.
2022. jún. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben semmi gáz sincsen. :) Vannak céljaid és ezekért teszel is és haladsz.
2022. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Kinézet számít. Börtönviselt embereknek is van nője, ha jól néznek ki. Külsőddel foglalkozz.
2022. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1. Sehol nem írtam szűz vagyok vagy sose volt még barátnőm. Viszont kb. 3 éve nem volt komoly kapcsolatom, az utóbbi években arra koncentráltam tanuljak és mellette dolgozzak, nem igazán ismerkedtem.


3. Köszi! Remélem ezt még sokan így látják :)


4. Az egész rendben van köszi.

2022. jún. 1. 15:39
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

25 éves vagyok, és a magam nevében tudok beszélni, de hátha még gondolkodnak mások is úgy, mint én. :D


Szóval nekem ez egyáltalán nem lenne kizáró ok, sokkal szimpatikusabb ez a hozzáállás, mint amikor valaki pl. időben végez az egyetemmel, de csak kényszerből, és egész hátralévő életében arról fog panaszkodni (nekem), hogy milyen sz.r a munkája. Sőt, a környezetemben elég sok olyan példát láttam (én is közéjük tartozom), aki továbbképzi magát, úgyhogy tudom, hogy attól, mert valaki tanul, még lehet teljes értékű felnőtt.


Nekem az lenne fontos ismerkedésnél, hogy tudjam, hogy az illető komolyan veszi a tanulmányait, van fogalma az önálló életről, pénzkeresésről, illetve a tanulmányait leszámítva is vagy van önálló élete, vagy törekszik rá. Mert egy olyan emberrel pl., aki 3 másik emberrel lakik egy szobában egy koleszban, most tanulja, hogy hogyan kell beindítani egy mosógépet, nem dolgozik, de nem is akar, mert anyu-apu küldi a pénzt (ami max. párizsis zsemlére elég), már valóban nem vagyok egy életszínvonalon, úgyhogy azért jó, ha kiderül, hogy ne egy ilyen diákot képzeljek el. :D

2022. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy olyanokkal ismerkedj, akik hasonló élethelyzetben vannak, hasonló céljaik vannak. Nyilván aki már egy másik szakaszban van, az nem szívesen fog veled ismerkedni, de egy csomóan vannak akiknek pont olyasmik az elképzeléseik ,mint neked.
2022. jún. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Számomra kérdés lenne, hogy dolgozol-e, illetve milyen lenne az anyagi helyzeted. Na nem úgy, nem a pénzedre utazok. De nekem egyetem után már lényeges szempont, hogy tudjon haladni az életem, meg tudjak engedni magamnak utazást, vagy csak beülni valahova, kaját rendelni, csinálni a hobbijaimat, továbbképezni magam stb. Nekem most már fontos, hogy ebben partner legyen a párom. Illetve bennem nagyon sok kisebbségi érzést okozott, hogy a párom többet tett anyagilag a közös életünkbe ameddig én még csak egyetemre jártam. Illetve gondolom vannak olyan nők, akik már ekkor gyereket szeretnének, az sem nagyon működik így.

De biztos vagyok benne, hogy lesz olyan akinek nem akadály, főleg ha mondjuk csoporttársad az illető

2022. jún. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
Hát az én exférjem még 40-esként is újra meg újra beiratkozott, hogy letegye végre azt a diplomát. Én is most voltam felnőttképzésen, ahol volt mé 50 körüli pályaváltó is (ahogy anno az egyetemen is volt mindig 1-1). Nem ezen fog múlni, találsz-e társat. Aztán meg nem is csak multis irodai dolgozók léteznek, sok az olyan kisebb cég, ahol nincs minden 2-3-5 évben valami automatikus új titulus, mint junior meg medior meg senior meg ilyen-olyan mittudomén menedzser, mert egyszerűen kevesen vannak ahhoz, hogy ennyire sok lépcső legyen egymáshoz képest, de szakmailag mégis sokszor sokkal többet jelent, mert több mindenhez kell érteni, nem egy részfeladathoz egyre jobban. Vagy mondjuk nonprofit szektorban simán lehetsz valami egyesületi alelnök vagy titkár, de az nem feltétlen jelent mást, minthogy más nem akarta vállalni. :)
2022. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9 szerintem az azért más, ha már pár éve komoly kapcsolatban vagytok, ott természetes, hogy ésszerű keretek között támogatni próbálod a partnered, akkor is ha egy ideig kellemetlenséggel jár. viszont ismerkedésnél, amikor még egyáltalán nem tuti a másik, nem biztos, hogy sok 28-30 éves nő be akarja ezt vállalni.
2022. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!