Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok erről a Puzséros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a Puzséros beszélgetésről az incelekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes végighallgatni.

Kíváncsi vagyok, hogy te mint nő vagy férfi mit gondolsz?



2022. máj. 29. 15:26
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

#10


Ezek után nem tudom komolyan venni amikor az inceleket kiáltják ki gyűlölködőknek. Nekem nagyon úgy tűnik, hogy az inceleket sokkal jobban gyűlölik mint fordítva.

2022. máj. 29. 15:56
 12/26 anonim ***** válasza:
56%

Ameddig szájaltál itt a válaszolókkal, le is írhattad volna nagy vonalakban hogy mit mondott.

Amúgy Puzsér egyetlen erőssége a történelemismerete, nem pedig a társadalomkritikája (beszéljen akármilyen témáról) így alapból nem csüngnék minden szaván pl az incelkérdésben.

2022. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
32%
Legalább nyomtam rá egy nemtetsziket. 👎
2022. máj. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
40%
Puzsér egy bohóc, aki az indokolatlanul eltúlzott artikulálásával és pár régi szó felelevenítésével lett "híres", meg egy fikablog jellegű - akkor épp kormányellenes - Hírtévés műsorral.
2022. máj. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
53%

Puzsér a legjobb

Onnan tudni hogy teljesen igaza van, hogy meg sem próbálják megcáfolni. Hiszen nem is tudják

Itt sem

2022. máj. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
27%
Szidhatjatok itt Puzsert, de akkor is egy letezo jelensegrol van szo, ami egyre latvanyosabb es ha azt hiszitek, hogy ennek a rengeteg frusztracionak nem lesznek idovel komoly kovetkezmenyei (ami lenyegeben mar most is van, ha megnezzuk a radikalisok tetteit), akkor nagyon naivak vagytok.
2022. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
67%

Nem nézem meg a videót.

Nálam akkor vágta el magát (pedig férfi vagyok), és azóta nem is bírom hallgatni amúgy, amikor arról értekezett üvöltve mekegve, hogy a nőket nyugodtan ki lehet használni egy kis szex reményében, mert az a szegény, sokszor elutasított srácoknak jár, és hát a nők végülis úgyis könnyen találnak maguknak komolyabb kapcsolatot is, nem kell őket sajnálni.


De már azért egy bunkó parasztnak tekintem, mert 10-es skálán osztályozza a nőket. Nem tűnik olyannak egyáltalán, mint aki baromira kultúr vitát folytatna a kérdésről, akárhányszor szólalt meg a nőkről. És más férfi ismerőseim is erősen nőgyűlölőnek tartják, de sokan mások szerint is az.

2022. máj. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
37%
Első... :D
2022. máj. 29. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
83%
Egyoldalú, és szándékosan kizárja azokat az információkat, amik az elképzelésébe nem férnek bele. Nem tud objektív lenni a témában, mert ő maga is érintett volt, együttérez az incelekkel.
2022. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
34%
Szép és jó meg minden, de amíg az incelek még egymás előtt se vállalják fel magukat (gondolok arra hogy a legtöbb incel fórum anonim, a valóságban meg tudtommal nem ülnek össze), addig nem tudom mit várnak. Amíg csak anonim módon, fórumokat megszállva fröcsögnek, addig nem esélyes hogy az embereket komolyabban érdekelje. Mert már 2014 óta él a köztudatban ez a fogalom, de a jelenség még 2022-ben is ott tart mint akkor..sehol. Mert ha többen is vannak azóta, még akkor is csak névtelen oldalakon siránkoznak.
2022. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!