Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Örök kérdés , 2 ex meg tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örök kérdés , 2 ex meg tud maradni egy baráti társaságban?

Figyelt kérdés

Várok mindenféle történetet , véleményt.


Ha mondjuk alakalmi kapcsolat volt , abba azt gondolom nincs semmi. De mi van akkor , ha 4 hónapig tartott , és már összeköltözés volt tervezve, aztán az egyik fél hirtelen visszalépett.

Elméletben , ha mindkét fél éretten tud viselkedni , akkor el tudják választani a múltat a jövőtől. Ez a vlóságban mennyire tud működni?



2022. máj. 23. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem
2022. máj. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2022. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2022. máj. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
miért ?
2022. máj. 23. 13:06
 5/10 anonim ***** válasza:

Saját, gyakorlati tapasztalat: tud működni, ha mindkét fél felnőtt agyilag és TÉNYLEG lezárta magában az ügyet.

1 évig "jártunk", semmiféle problémát nem okoz közös társasággal menni túrázni, koncertre, programokra.

(8 éve működik)

2022. máj. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%

Az örök válasz, az igen.

Now pls memorize it.

2022. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,ebben az esetben igen. 4 hónap nem egy nagy idő és, ha nem haraggal váltak el egymástól a felek, akkor miért ne?
2022. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miert ne lehetne? Kavartatok 4 honapig, az nem volt egy komoly kapcsolat, mi van akkor? Kit es miert zavar ez a tarsasagban.

Ha a 2 ex normalis es intelligens ezt siman tudja kezelni.


A barati tarsasagomban is felmerult ez a kerdes, de az a par mar tobb mint tiz eve egyutt van ferj feleseg.

A valaszt itt meg nem tudni, nem mentek szet egyelore

2022. máj. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
60%
Sokmindentől függ, de a nagyobb esély arra van, hogy nem.
2022. máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
Én öt évig voltam együtt az exemmel, aki mint utóbb kiderült, megcsalt éveken át. Mikor ez kiderült, a baráti társaság nagyon szeretett volna továbbra is megtartani engem a baráti körben, de mivel általa ismertem meg őket és baromira fájt minden, ami vele volt kapcsolatos, én döntöttem úgy, hogy nem kívánok tovább a baráti társaság tagja lenni. Kellett másfél év, mire legalább a közösségi oldalon tudtam velük váltani pár mondatot, ez azóta is így van. Nincs harag, nagyon jó szívvel emlékszem vissza azokra az időkre és a barátokkal töltött napokra, de azt a korszakot lezártam. Talán, ha nem így végződött volna a kapcsolat, akkor nem akartam volna ennyire kizárni a múltat.
2022. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!