Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy ronda, de igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ronda, de igényes nőként azért nem próbálkoznak nálam férfiak, mert azt hiszik, az igényesség miatt túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen nehezemre esik elhinni, hogy ápolatlan, elhízott nők annyival vonzóbbak nálam, hiába szebb az arcuk pár fokkal...


Vagy ne gondoljam túl, simán csak túl ronda vagyok még nekik is, hiába igyekszem?


2022. máj. 17. 15:23
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
"Egyébként ha én írnám ki, mit takarna, hogy semmit nem teszek önmagamért?": annyit, amit már írtam: válaszok jönnek a kérdésekre, de 6 nap múlva is ugyanott tartunk...
2022. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk ha valaki nem kap normális választ, akkor logikus, hogy kicsit átfogalmazva újra kiírja a kérdést, nem? Most például mennyi a hasznos válasz arány? ~20-ból maximum 5, legjobban talán a 16-osnak sikerült válaszolni a kérdésre. A legtöbb "küggyéképet", azokkal mégis mit tudok kezdeni?
2022. máj. 17. 20:29
 23/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Én igaz hogy kértem képet, de kérdeztem is a személyiségedről, amire nem válaszoltál semmit, így nehéz lesz segíteni....
2022. máj. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
A személyiségemmel a visszajelzések alapján nincs probléma, de nem is erről szólt a kérdés.
2022. máj. 17. 20:44
 25/26 anonim ***** válasza:
A rondaság relatív már írtam, de akkor kérlek írd le az arcod amiért szerinted te szerinted "ronda" vagy. A helyedben mások véleményét azért kérném ki hogy kialakuljon egy objektív kép.
2022. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nos engem lehet megijesztene és igen azt hinném túl kevés vagyok pláne ha a megjelenésemen van valami gond pl nem borotválkoztam az nap vagy ilyesmi.

Egyébként szívesen ismerkednék de nem kérsz privátot ezért nem is írok csak itt jelzem.

2022. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!