Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet, hogy ronda, de igényes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ronda, de igényes nőként azért nem próbálkoznak nálam férfiak, mert azt hiszik, az igényesség miatt túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Mert egyszerűen nehezemre esik elhinni, hogy ápolatlan, elhízott nők annyival vonzóbbak nálam, hiába szebb az arcuk pár fokkal...


Vagy ne gondoljam túl, simán csak túl ronda vagyok még nekik is, hiába igyekszem?


2022. máj. 17. 15:23
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet? Szívesen segítek! N46
2022. máj. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

#11

Mármint miben segítenél?

2022. máj. 17. 15:57
 13/26 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Azért kérünk képet hogy véleményt tudjunk mondani. Én privátban válaszolok, nem itt.
2022. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

De nem véleményt kértem, hogy ronda vagyok-e, mert tudom, hogy igen.

Feltettem egy elméleti kérdést, miszerint egy kétségbeesett férfit, aki alább adta az igényeit, elriaszthat-e egy amúgy a szintjén levő előnytelen genetikájú nőtől, ha a nő túlságosan ad a külsejére.

2022. máj. 17. 16:05
 15/26 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Mi az hogy előnytelen genetika?

Mert azt írod hogy ronda vagy. Ronda az arcod konkrétan?

Mert nekem már tetszett mindenki által ronda arcúnak mondott nő, mert vékony volt és jó volt a személyisége.


Nálam egyébként egy nő arca annyira nem számít. Nekem fontosabb hogy igényes legyen magára. Azaz sportoljon és egészségesen éljen. Én a vékonyabb, illetve kisportoltabb testű nőket szeretem. Te ilyen vagy?


Milyen a személyiséged? Véresen komolyan veszel mindent és veled nem lehet viccelni mert mindent félreértesz, vagy poénra tudod venni a dolgokat és sokat viccelődni/nevetni?

2022. máj. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem kell túlgondolni, azért nem próbálkoznak, mert ronda vagy.

Én meg a másik oldalt erősíthetem.

182 magas vagyok, edzés miatt sportosabb alkatom van, de nem vagyok jóképű.

Sajnos azt tapasztalom, hogy a csinos lányok előbb választanak egy pocakos, bojler testű srácot, akinek helyesebb arca van.

Az arc számít a legtöbbet.

2022. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Nekem is jöhet kép!

Nő vagyok

2022. máj. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
"Ronda nő": ezt így naponta te szoktad kiírni különböző variációkban? Addig, amíg csak kiírod a kérdést, amire rengetegen válaszolnak ugyan, de te semmit(!) sem teszel önmagadért, addig ne várj kérlek változást...
2022. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Ha normális vagy és ápolt, nincs effektiv testi fogyatékosságod akkor nem a "rondaságod miatt" nem probálkoznak nálad a férfiak! (Lehet, hogy ezt nagyon nehéz elfogadnod, de ha mégis megteszed akkor sokkal közelebb kerülsz a problémád megoldásához!)
2022. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

"Ronda nő": ezt így naponta te szoktad kiírni különböző variációkban?


Nem, és a többi rondanős kérdésre rendszeresen szoktam válaszolni. Egyébként ha én írnám ki, mit takarna, hogy semmit nem teszek önmagamért?

2022. máj. 17. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!