Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félsz, hogy egyedül maradsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félsz, hogy egyedül maradsz öregkorodra?

Figyelt kérdés
Speciális a kérdés, hiszen most olyan embereket akarok ezzel megszólítani, és válaszra bírni, akik nagyon kevés emberi kapcsolattal rendelkeznek. 30 éves koromra nincs senkim kb. Él anyum, meg van 2 barát talán akire számíthatok jelenleg de ennyi. Mi lesz ha ők nem lesznek? Mi lesz velem ha egyedül kell megöregednem? Másokat is fogalkoztat ez a téma?

2022. máj. 16. 17:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Köszönöm, de én abból nem kérek amit a rokonaimnál meg a munkatársaimnál látok.

Kb heti szinten gyilkolják egymást valami miatt.

Elfelejtetted a névnapom, gyerekezésel kapcsolatban ez az… Nincs pénz mer igy úgy amúgy.


Szar vele az ágyban… Bocs én pl nem szexmunkás vagyok. Stb stb esetek.

Na nekem erre NINCS IDEGRENDSZEREM.

Aki ezzel óhajt foglalkozni annak egy férfitöbblettel kevesebb. Jó étvágyat.

2022. máj. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem, nem félek tőle. Oka rettenetesen egyszerű: nem tervezek öregkoromig élni.
2022. máj. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%
Férfiként írom, hogy voltak párkapcsolataim, de most itt vagy 40 évesen, és amit szerettem volna (családalapítás gyerekkel) azt még nem sikerült elérni. Nem adtam még fel, de én nem a félelem miatt keresek párt, hanem mert valóban akarom. Viszont emiatt egyre gyakrabban jön elő a félelem, hogy már 40 vagyok, és mi van, ha nem sikerül?
2022. máj. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
93%
Igen félek. Férfi vagyok és lassan 40 leszek. Voltak régebben kapcsolataim, hosszabbak is és nagyon hiányzik egy társ. Rossz belegondolni hogy a legtöbb barátom már házas és jönnek a gyerekek így már alig van idejük velem találkozni. A szüleim már idősek, ők sem lesznek örökké. Olyan munkám van ahol csak férfiak dolgoznak és egyébként sem sikerült nekem soha munkahelyről mélyebb barátságokat kialakítani. Így igen félek hogy a végén teljesen magamra maradok, egyébként is nagyon hiányzik egy társ és minden ami vele jár: a közös programok, az initimitás stb...
2022. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, hamarosan 31 éves, tudom, hogy egyedül maradNÉK, de én sem tervezek addig élni. Ha a szüleim elmennek, én sem maradok tovább, nincs értelme.
2022. máj. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó nagyon szomorú az életkép amit lefestesz ilyen fiatalon.

A kérdésre is válaszoljak, egyedül lenni nagyon jó, 16-25 éves koromig kapcsolatfüggő voltam és gyenge, azt hittem muszáj legyen mindig valaki mellettem. Aztán az utolsó kapcsolat csúnyán végződött és megundorodtam egy időre a kapcsolatoktól ez tartott úgy 7 évig, addig egyedül voltam és a legjobb életemet éltem. Most kapcsolatban élek, de néha hiányzik a régi szép életem, amikor csak magammal kellett törődjek.

2022. máj. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
12# azért ilyet ne írj hogy nem akarsz oregkorodig élni inkább pszichológust keres fel.
2022. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! :)
2022. máj. 19. 22:17
 19/20 Noren1989 ***** válasza:
#17, szivizom vastagodàsom, magas vérnyomàsom és stresszes melóm van. Hihetek a tündérmesékben, de ez mind rövidíti az életem.
2022. máj. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Itt mindenki ekkora optimista? :D
2022. máj. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!