Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félsz, hogy egyedül maradsz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félsz, hogy egyedül maradsz öregkorodra?

Figyelt kérdés
Speciális a kérdés, hiszen most olyan embereket akarok ezzel megszólítani, és válaszra bírni, akik nagyon kevés emberi kapcsolattal rendelkeznek. 30 éves koromra nincs senkim kb. Él anyum, meg van 2 barát talán akire számíthatok jelenleg de ennyi. Mi lesz ha ők nem lesznek? Mi lesz velem ha egyedül kell megöregednem? Másokat is fogalkoztat ez a téma?

2022. máj. 16. 17:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Nem félek. Évente egyszer találkozom szüleimmel és másokkal is ritkán. Szeretek egyedül lenni, vélhetően ez így is fog maradni.
2022. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
58%

Sok lehetőséged lesz! A helyedben önkéntes melót kerenék! Pl a legközelebbi hajléktalan szàllon segíteni. Vagy állatkertben, kutya menhelyen.


Sok jó cselekedet megtérül. Jól fogod magad érezni!

2022. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nem, mert nem élem meg tragédiaként az egyedüllétet, sőt. Nem is nagyon tudom elképzelni, hogy öregkoromra bárki más rigyolyáihoz alkalmazkodjak.
2022. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
40 vagyok, de nem érdekel. Egyszer véget ér számomra szerencsére, és ennyi. Mostanában valóban gondolkodom azon, milyen lenne egy társ mellettem, de azt érzem, hogy nem tudnánk meglenni egymás mellet, így jobb egyedül.
2022. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem félni kell, hanem tenni ellene. Ne azért akarj társat meg gyereket, hogy ne legyél egyedül öregkorodra.
2022. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem félek. 2 barát akire számíthatsz, meg anyuka pont elég. Akinek 10-20 barátja van, annak egy sincs.

Az életedet te tudod megtölteni, én szeretek egyedül lenni, neked nem kell, a munkahelyeden az életed harmadát tudod kapcsolatok építésével tölteni, csak beszélgetni kell, kereshetsz magadnak hobbit, sportot, új és új embereket ismerhetsz meg, lehet egy háziállat is társ, és ő is egy apropó, hogy kutyasétáltatás, -iskola közben ismerkedj. Emberekkel, nem feltétlen társkeresés céljából.

2022. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem, addigra barátnőimnek is kihalnak a férjeik és lehet partizni😂De azért remélem, lesz gyerekem, azon dolgozom. Társ nem fog hiányozni, most sincs szerencsére. Az a terv, hogy ugyanúgy eljárok majd dolgozni, mint most, meg ilyesmi. Ha most nem hiányzik, akkor se fog. Ha meg ápolásra szorulnék, amúgy se egy nálam idősebb, meg rozogább vagy épp már halott férj lenne rá a legalkalmasabb.
2022. máj. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Életem delén járok kb., rengeteget voltam egyedül eddig. Egyedül tettem a dolgaimat, éltem az életemet,akár volt kapcsolatom, akár nem. Így elmondhatom, hogy nem, nem félek. A halál hasonló a születéshez. Mindegyiknél egymagad vagy jelen.
2022. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%

Az emberek általában az ismeretlentől félnek, mivel én ismerem a jövőmet, tehát tudom, hogy biztosan egyedül leszek, így nem félek.

Egyébként szerintem öreg korom sem lesz, nem hinném, hogy 70-80 évet megélnék, úgyhogy ezért méginkább nem félek az egyedülléttől.

2022. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%
Erre csak annyit tudok mondani, hogy egyedül is van élet. A mai ember már nem társas lény a technológiának köszönhetően. Ha egyedül maradok majd vén papaként én akkor sem fogok unatkozni.
2022. máj. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!