Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjam meg a nagy Őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjam meg a nagy Őt? Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy hosszas évek óta a szingli vagyok, még én magam is keresem magam a világban.

Voltak kapcsolataim több mint 5 évvel ezelőtt, de olyan tragikusan zárultak lelkileg, hogy én felmondtam a kapcsolatkereséssel.

Ez tart több mint 5 éve, és csak telik az idő, és felettem is telnek az évek. Közel 30 éves leszek.


Nem merek nyitni, mert félek hogy ismét egy olyan párkapcsolatra teszek szert, ami szintúgy a korábbi csalódások végett, kudarcba fulladna.

Azt is tudom hogyha nem nyitok, akkor bizony Isten hogy maguktól a nők nem fognak kopogtatni az ajtón sorba állva.

De, hogyan induljak meg? Miként, mi módon?


Tanult vagyok, erkölcsies, tisztelettudó, becsületes.

Több szakmám van, normális életvitelt élek. Talán azt is el kell mondanom hogy nem vagyok csúnya egyén, mert akkoriban fiatalos éveimben elég sok nővel volt dolgom, majdnem minden héten mással kavartam, igaz azóta felszedtem 50 kilót pluszba, de úgy gondolom nem csak a külső a lényeg.


Hobbim a motorozás, amire az életemet ráteszem, mert ez a legnagyobb szenvedélyem, amiért mindent is képes vagyok eldobni, a családomon kívül.


Lehet hogy nagyok az elvárásaim a nők felől, pl. a legfontosabbnak azt ítélem meg, hogy legyen becsületes, tisztelettudó, tanult, erkölcseikben gazdag, tudjon igazán a szívéből szeretni, ne a pénz éltesse, ne legyen suhanc/link, és ne kellesse magát, és ne is legyen kirakati baba az internet világában, csupán a lájkokért cserébe.

Emellett, csak szőke és vékony legyen külsőre.


Már a mesékben vannak ezek a lányok?

Emlékszem mikor tiniként, mikor jártam buliba hétről hétre, csak ettem a csajokat, alkalmitól kezdve egészen a párkapcsolatokig.

Hiányzik ez belőlem.

Az miatt változhattam meg, mert nem vagyok már az a lázadó tini?

Nem cigizek, nem iszok, nem élek kábítószeren, nem járok bulizni.

Utóbbi időben megfigyeltem azt is hogy leginkább idősebb 40 éves korosztály felé húzodok, többségében, ilyen korú nőkkel találtam meg az összhangot, a közös szimpátiát, a témákat. De a legtöbb elköteleződőtt már gyerekkel, házassággal.

Így csak jó baráti viszonyokban vagyok velük.


Várom a ti véleményeteket erről! Köszönöm!



2022. máj. 10. 07:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
8: "Szánalmas magyarok..." Miért, te mi vagy, svéd? A kérdést pedig üzbégül írtad le.
2022. máj. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"felszedtem 50 kilót pluszba"

"csak szőke és vékony legyen külsőre."

"Az ítélkezés megy nálatok rendesen! :D Szánalmas magyarok..."

Kezded érteni mi a gond?

Amúgy ha a magyarok szánalmasak, miért nem ismerkedsz külföldön?

Te férfi isten.

2022. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!