Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találjam meg a nagy Őt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találjam meg a nagy Őt? Velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nos a helyzet az hogy hosszas évek óta a szingli vagyok, még én magam is keresem magam a világban.

Voltak kapcsolataim több mint 5 évvel ezelőtt, de olyan tragikusan zárultak lelkileg, hogy én felmondtam a kapcsolatkereséssel.

Ez tart több mint 5 éve, és csak telik az idő, és felettem is telnek az évek. Közel 30 éves leszek.


Nem merek nyitni, mert félek hogy ismét egy olyan párkapcsolatra teszek szert, ami szintúgy a korábbi csalódások végett, kudarcba fulladna.

Azt is tudom hogyha nem nyitok, akkor bizony Isten hogy maguktól a nők nem fognak kopogtatni az ajtón sorba állva.

De, hogyan induljak meg? Miként, mi módon?


Tanult vagyok, erkölcsies, tisztelettudó, becsületes.

Több szakmám van, normális életvitelt élek. Talán azt is el kell mondanom hogy nem vagyok csúnya egyén, mert akkoriban fiatalos éveimben elég sok nővel volt dolgom, majdnem minden héten mással kavartam, igaz azóta felszedtem 50 kilót pluszba, de úgy gondolom nem csak a külső a lényeg.


Hobbim a motorozás, amire az életemet ráteszem, mert ez a legnagyobb szenvedélyem, amiért mindent is képes vagyok eldobni, a családomon kívül.


Lehet hogy nagyok az elvárásaim a nők felől, pl. a legfontosabbnak azt ítélem meg, hogy legyen becsületes, tisztelettudó, tanult, erkölcseikben gazdag, tudjon igazán a szívéből szeretni, ne a pénz éltesse, ne legyen suhanc/link, és ne kellesse magát, és ne is legyen kirakati baba az internet világában, csupán a lájkokért cserébe.

Emellett, csak szőke és vékony legyen külsőre.


Már a mesékben vannak ezek a lányok?

Emlékszem mikor tiniként, mikor jártam buliba hétről hétre, csak ettem a csajokat, alkalmitól kezdve egészen a párkapcsolatokig.

Hiányzik ez belőlem.

Az miatt változhattam meg, mert nem vagyok már az a lázadó tini?

Nem cigizek, nem iszok, nem élek kábítószeren, nem járok bulizni.

Utóbbi időben megfigyeltem azt is hogy leginkább idősebb 40 éves korosztály felé húzodok, többségében, ilyen korú nőkkel találtam meg az összhangot, a közös szimpátiát, a témákat. De a legtöbb elköteleződőtt már gyerekkel, házassággal.

Így csak jó baráti viszonyokban vagyok velük.


Várom a ti véleményeteket erről! Köszönöm!



2022. máj. 10. 07:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Már nem ezért vagy azért, de a “szőke és vékony legyen” rész elég felszínes. Talán emiatt a pont miatt nem találsz magadnak senkit.


22/N

2022. máj. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha külsőt nézünk akkor nekem ők a nyerőek. Mi ebben a probléma?

Ízlések és pofonok. Ne legyél már álszent...

Biztos Te is válogatsz! Garantálom.

2022. máj. 10. 07:39
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Na és te hogy nezel ki? Dagadt vagy?
2022. máj. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Remélem troll vagy, komolyan :D


Az a probléma, hogy azt hiszed létezik nagy Ő. Na meg hogy nem tudsz rendesen kategóriát választani, és tini párkapcsolatokhoz írtad. Amúgy elég nagyok az elvárásaid ahhoz képest, hogy kórosan elhízott vagy, de 10-15 évvel ezelőtt nem néztél ki ennyire szarul mint most. De a külső persze nem számít, már ameddig a tiédről van szó.

2022. máj. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
58%

"Nem merek nyitni, mert félek hogy ismét egy olyan párkapcsolatra teszek szert, ami szintúgy a korábbi csalódások végett, kudarcba fulladna."

Nőként írom, hogy kevés pasi van akire azt mondanám hogy kezdeményeznék nála. Egy férfi legyen határozott és magabiztos. Max elutasít. És?

2022. máj. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Hát már ne is haragudj...

Van rajtad 50 kiló felesleg, de azért a vékonyak felelnek csak meg neked. Magyarul te lehetsz igénytelen röfögő disznó, de a csaj nem.

Engem kövér csajként mindig csodálkozva kérdezgetnek itt is, hogy miért nem jövök össze dagadt pasival. Na pont ezért! Mert a dagadt pasiknak akkora egójuk van, hogy csak modellcsaj jó nekik.

Hát sajnos így maradnak a jóképű vékony férfiak! Kár!

2022. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Óriási különbség van a tinikori szerelmek és a felnőttkori párkapcsolatok között. Tiniként nekem is egymás után jöttek a kapcsolataim, de jelenleg örülök, ha 5 évente van 1. Egyszerűen azért, mert változik az emberek mennyisége, akik körülvesznek. Suliban óriási volt a választék. Utána a munkahelyen és a felnőttkori baráti közösségekben ennek töredéke áll rendelkezésre. Sokkal kevesebb közül lehet választani. El kell fogadni, hogy akkora választék már nem lesz, mint tiniként. Ezen kívül a tinik között több volt a szingli, mint a huszonévesek között, így ez is csökkenti a lehetőségeket azok számára, akik a huszas éveik elején nem köteleződtek el.


Az egyetlen mód, ha önként mész olyan közösségekbe, ahol hozzád hasonló érdeklődésű nők vannak. Például sportos közösségek. Elkezdhetsz jógázni vagy járj csoportos túrákra vagy bárhova, ahol sok egészséges nő fordul meg és talán egyszer találkozol valaki olyannal, akiben megtalálod azt, akit keresel.

2022. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Az ítélkezés megy nálatok rendesen! :D Szánalmas magyarok...
2022. máj. 28. 17:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja, persze mindenki szánalmas rajtad kívül, mert nem értünk egyet veled :D mindenki hülye csak te vagy helikopter, igaz?
2022. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
1: Nincs abban semmi feszínesség, ha bizonyos preferenciáid vannak. Gondolom te sem jönnél össze a fogatlan öreg hajléktalannal az aluljáróból, akármilyen kedves vagy vicces.
2022. máj. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!