Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17-23 éves lányoknál valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-23 éves lányoknál valóban nem lehet semmi esélyem?

Figyelt kérdés

Én egy 24 éves fiú vagyok, akinek még csak egyszer volt barátnője. Az is csak egy 4 hónapos nem túl tartalmas kapcsolat volt, még 15 évesen. Ahol csak csókoloztunk párszor a lánnyal. És ennyi volt, hiába nézet ki jól nagyon éretlen volt a korához képest is. Sajnos, azért nem volt a múltban mert nem igazán ismertem lányokat. És egy időben nem mertem oda menni. Miután pedig mégis, azután sok lány akihez barátkozó szándékkal is mentem oda. Mindig lerázott. Tipikus ilyen nagyképű módon. És rittig sosem olyan társaságokba kerültem be ahol lenne több lány is. Szexelni is eddig csak kurvákkal volt lehetőségem. Azonban most felkoltoztem Kaposvárra. Itt most majd próbálok keresni társaságot. A munkahelyen kívül is, olyanokat akikkel menni fog jól az éjszakai élet is. És itt aztán vannak lányok bőven, szép lányok is. Csak meg is kéne ismerni őket. Attól függetlenül, hogy nem nagyon volt még senkim a stílusom az megvan. Illetve nem vagyok annyira depressziós emiatt. Azonban vannak olyan napjaim, amikor azt érzem, hogy nem bírom tovább elviselni ezt a szeretethianyt. És szerintem már nem sok kell ahhoz, hogy egy roncs legyek. Max még talán 1 évig ha vissza tudom szorítani magamban a depressziót. És sokan azt mondja, hogy a 20-on éves nők már olyanok, hogy pl az ilyen egyéneknek mint én már nem sok esélye lehet náluk. Még akkor sem ha nem akar családot alapítani.


Valaki már ezt mondja a 18 evesekre is. Viszont ez hülyeség mert ez az ember csak azért mondta ezt, mert ő abban a rossz gondolkodásban ér ha valaki betolti a 18-at akkor hirtelen megvaltozik és már felnottesen kezd el gondolkodni mindenben. Nos ez nagyon rossz gondolkodás mert ez nem így van. Ennyi idősen még közel sem gondolkodik úgy. És sok 18 éves lány nem komolyabb sokkal ha párkapcsolatrol van szó. Mint a 16-17 éves lányok. És én azt vettem észre, hogy vannak olyan egyének akik, ha elmennek egyetemre vagy betoltenek egy adott kort. Akkor megakarnak változni. De mivel nincsenek és így csak még később lesznek azon a szinten. És ha egy picikét is akarnak 1-2 dologban is változni akkor pont, hogy bizonyos szemszögekből vissza felé fejlődik. Az igazán érett, okos ember nem kora alapján. Hanem az alapján lesz érett amennyi mindent át élt. Meg persze ez csak akkor működik ha nem esik bele egyáltalán ő sem abba a hibába amiket fentebb írtam. Mert a fejlődés csak akkor működhet, ha teljesen természetesen, magától jön. És bizonyos észre vetelek alapján ébredsz rá dolgokra, ami sajnos néha lehet kudarc is. Ez sajnos körülbelül az emberek 5%-a. Én ismerek olyan 15 evest aki értelmesebb mint a legtöbb 20 éves. Mert több mindent tudott át élni a körülményei miatt. De szerintem legtöbben akár fiú, akár lány az egyén inkább 25 évesen jutnak el arra a szinte legtöbben, hogy felnőttnek lehessen nevezni őket. Hogyha a legtöbben jobban gondolkodásnak mint a mostani generáció. Akkor ez hamarabb is bekövettkezne! Ugye a 15-16 éves korosztalynak meg a korkulonbseg miatt nem kellenek. És alapból sem igazán vonzanak. :D


Azonban a 20-on éves lányok között már olyanok valóban vannak akik párkapcsolat ügyben valóban komolyabban gondolkodnak. Nem feltétlenül házasságra gondolok. Na kérdezem én, hogy őket valóban annyira nehéz lehet meghoditani. Akkor is ha az embernek van egy megbízható stílusa. És sokak szerint ezt a kisugárzásomon is lehet érezni.

Amit csak szimplán remélek, hogy a nők 20-on évesen még nem kezdik el azt csinálni, hogy minél penzesebb palit keresnek. Max akkor ha már gyereket terveznek.



2022. ápr. 27. 11:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Amíg ezt leírtad,kimehettél volna az utcára és leszólíthattál volna 3 fiatal csajt eljönne veled meginni valamit.
2022. ápr. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1 Ja, azt hiszed benne lenne akármelyik is?! 😀
2022. ápr. 27. 12:20
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból mondom, kezdj el rendszeresen sportolni, és figyelj a megjelenésedre, a ruháid szabására, hajadra, bőrödre. Ez nem egy hónap lesz, hanem 1-2 év, de mintha kicseréltek volna a végére.
2022. ápr. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#2 Ha nem próbálod,ne várj csodát.Én múltkor kimentem parkba és elhívtam egy lányt meginni valamit.Érdekes,igent mondott :) Na?..
2022. ápr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Milyen kocsid van?
2022. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 Ezekre mind oda szoktam figyelni. Régen street work outoztam is 2 évig. Illetve 5 évig jártam Kyokushin Karatera. Azonban a munka miatt most ilyenre nem igazán van időm. Itt pedig Kick Boxra akartam elmenni. Csak sajnos napi 8 órát dolgozok. Így arra nem igazán lenne még + energiám. És, hogyha lesz barátnőm akkor meló mellett lehet, hogy nagyon időm sem lenne küzdősportra járni. Pláne ha az a mindennap talalkozos típus lenne a lány. Pedig szeretném csinálni.

#5 Elfoglak keseriteni. Jelenleg semmilyen. :D Na látod ez a baj veletek, hogy azt várjatok el egy 20-on éves palitol, hogy autója és sok pénze legyen ráadásul az sem mind1, hogy milyen. Remélem csak troll vagy!

2022. ápr. 27. 13:36
 7/15 anonim ***** válasza:
Mit csinálsz a munkaidő utáni idődben? 8 órát dolgozol. Aztán?
2022. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Vagy haza megyek, vagy azzal az 1-2 barátommal vagyok aki van itt.
2022. ápr. 27. 18:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha csak kurvákkal szexeltél eddig akkor vegyük úgy hogy még továbbra is szűz vagy. Ami 24 évesen elég nagy hátrány.
2022. ápr. 28. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Egyik kérdésem az lenne, hogy miért is lehetne hátrány? Főleg ha nem én tehetek róla? Másrészt hiába csak kurvákkal, de akkor is szexeltem már?!
2022. ápr. 28. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!