Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban átlagos lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban átlagos lányoknak manapság már nem adnak esélyt a férfiak?

Figyelt kérdés
Ezen az oldalon is azt látom, hogy a minimum, hogy szép arcú és csinos legyen a lány, illetve ezt használják az "átlagos" szinonimájaként. Nem csak a "helyes pasik", meg az "alfahímek", az átlag férfiak is csak efölött keresgélnek.
2016. márc. 10. 14:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
akkor most gondold el milyen annak a nőnek aki csúnya
2016. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dehogynem adnak, ez hülyeség.
2016. márc. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én adnék, de vagy kiderül àtlagos lànyról hogy àtlag alatti, vagy àtlagos làny el van szàllva magàtól..
2016. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg olyan hogy "átlagos lány" nem létezik. Mindenkinek más tetszik, mást hív átlagosnak. De nekem egy szolidabb, sportosabb, minimális sminkkel vagy anélküli lány sokkal jobban bejön, mint egy 2 kiló vakolat alól pislogó plázacica, aki messziről bűzlik a parfümtől. 36/F
2016. márc. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%

Pont fordítva.

A nőknek könnyebben akad.

2016. márc. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
53%

Aki ezen a skálán legalább 6-os, az számíthat a legtöbb férfi érdeklődésére, figyelmére:


[link]

2016. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%

Én is azt látom, hogy itt minden pasi nyafog, hogy jaj, hát ők átlagos lányoknál IS próbálkoznak, azt' semmi... aztán a "pontozz / milyen vagyok?" képeknél a valóban átlagos lányokra jönnek az olyan válazsok, hogy fujj, bottal talán, milyen ocsmány... és gyanítom, hogy a boldog párkapcsolatban élő férfiak nem túl gyakran pontozgatnak csajokat a neten... szóval nem csoda, ha nekik a sminkeletlen modell az átlag, akkor átlagos vagy átlag alatti pasiként nincs sikerük, mert ezek a lányok, lássuk be, tudnak válogatni, és akkor olyat választanak, aki jól is néz ki és neki tetsző tulajdonságai is vannak.


A másik meg az, hogy gyakran kezdenek olyan csajoknál, akiken azért látszik, hogy "high maintenance" típusúak, de csak mert nem olyan ízléstelenek, mint a plázap.csák, már azt hiszik, hogy jaj, hát ő rendesnek tűnik, "átlagos" (értsd: nem rakja ki a mellét), ezért kell, hogy ne kosarazzon ki. Pedig ha egy kicsit is ránéz, látja, hogy a ruhája nem 2 fillérbe került, látványosan ápolt (frissen festett haj, szolid, de tökéletes smink, látványosan fitneszezett test, magassarkú, szoknya, minden)... és aztán rinyálnak, hogy miért nem akar egy ilyen csaj, aki ennyit fizet magára, a testére, a stílusára egy csóró mkinimálbéres fizetésű fazonnal kezdeni.

2016. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Várjatok, hozom a pop corn-t. :D
2016. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Én nem adok esélyt az átlagos lányoknak, mivel az átlagos lányok buták, lusták, hazugok, ri bancok, beképzeltek. Ha belsőre nem átlagos, akkor viszont akár átlag alatti is lehet külsőre.
2016. márc. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
jó vicc utolsó:D
2016. márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!