Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha lejjebb adom az igényeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lejjebb adom az igényeket akkor előbb utóbb szakítás lesz mert érezni fogja a nő hogy másra vágyom vagy összejöhet ilyen nő ilyen férfiként ha kitartóan keresek?

Figyelt kérdés

Általában az ilyen nők jönnek be

[link]


Én:

36 éves vagyok

szemüveges okoska fej

nem elhízott de kicsit inkább apatest (172 cm 75 kg)

intelligens, kedves, diplomás

rövid ideig bírom a szexet

hivatásomnak élek így 240 ezer a nettó jövedelmem (meg tudok belőle élni mert az elhunyt nagymamám házában élek Pesten)


2022. ápr. 26. 08:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy kimondottan jó pasi, az ilyen nőket elfelejtheted.

Amúgy átérzem a helyzeted, én sem tudnék olyannal lenni, aki nem tetszik.

Jó nálam nem Sápi Vivien a szint, de egy átlagosan csinos lány alá én sem tudnék adni.

Fogalmam sincs, hogy azok a férfiak, akik csúnya kövér nőkkel vannak, hogy bírják elviselni a helyzetet.

2022. ápr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!