Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az átlag testalkat 30 as magyar férfiaknál?

Figyelt kérdés
Kérem csak nők írjanak. Tegyetek be netes képet arról ami szerintetek az átlag , arról is ami tetszik nektek és utolsó sorban meg amit már elutasítanátok!
2022. ápr. 20. 14:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30 körül jó testük van, 39 körül borzalmas.
2022. ápr. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Utolsó. Nem tudom. 37 vagyok, és nem rosszabb egy szemet sem a testem, mint 30 évesen. Sőt, sokkal több az izom rajta, zsír nem lett több. Lehet 2 év múlva lepukkanok. :D De teszek ellene.
2022. ápr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Hát én majdnem ilyen testalkattal rendelkezem majdnem 30 évesként. Annyi, hogy a hasam nagyobb, a többi stimmel.

Ja és apám is nagyjából hasonló, nyilván neki már nem feszes a bőre, de ő 60 fölött van.

Meg persze mi alapból szőrösebbek vagyunk (mellkas+has +nekem szakáll).

Ez genetika nagyrészt. Két dologban van szerencsém, hogy nem vagyok hízásra hajlamos és nem vagyok alacsony. A többi viszont mind pocsék...

2022. ápr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Átlag:

[link]

Nekem amúgy kb mindegy, tetszik a vékony is, macis is, izmos is. Férjem is eléggé elhízott, de így is tetszik.

2022. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 VincentLaw ***** válasza:

#7


Még 'mucá'-nak sem neveztek a gyk multiverzumban. Bővült a jelzőim száma, köszi :D

2022. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Lehet velem van a baj,de nekem pont a duci,maci testű pasik jönnek be,pedig teljesen átlagos testalkatú vagyok. :D kár,hogy nem az ilyenek próbálkoznak. 29/N
2022. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!