Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az átlag testalkat 30 as magyar férfiaknál?

Figyelt kérdés
Kérem csak nők írjanak. Tegyetek be netes képet arról ami szerintetek az átlag , arról is ami tetszik nektek és utolsó sorban meg amit már elutasítanátok!
2022. ápr. 20. 14:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

Hólyag has, puhos karok és lábak.


Kevesen vannak, akiknek szép izmos végtagjaik vannak, nincs sörhasuk és nem túlsúlyosak.

2022. ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%

Átlag:

[link]

[link]


Számomra megfelelő:

[link]

[link]

2022. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

Én is úgy tapasztalom, hogy 30 fölött már előbukkan egy ki pocak, aztán sajnos egyre nagyobb lesz.

Persze elvárják a nőktől, hogy ők még 30 fölött is formában legyenek.

Mondon ezt 30 éves nőként, vékonyan... de látom amit látok.

2022. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Meg ha lehet akkor tegyetek be képet magatokról is! Csak azért, hogy megbizonyosodhassunk róla, hogy a támasztott elvárások szinkronban vannak-e azzal amit nyújtani tudtok. :D
2022. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

#4

#2 vagyok, tessék kb hasonló vagyok, csak hófehérke:


[link]


16 éve sportolok, gondolom nem meglepő, ha érzékeny vagyok a puhos testre. Magamon sem azt szoktam meg.

2022. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 VincentLaw ***** válasza:
39%

#2


A 'Számodra megfelelő' közül a másodikhoz állok a legközelebb, még sincs senkim :D

2022. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

#6

Mert ez egy szükséges, de nem elégséges feltétel, muca

2022. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

Aputest az átlagos szerintem. Súlyfelesleg mértékétől függetlenül puhány, pocakos.


Ami nekem leginkább tetszik (a nadrág nem 😅):

[link]

Sorrynotsorry. Jómagam is 50 kiló vagyok, igyekszem karban tartani a testem. Nők esetében szintén a hasonlóan vékony, tónusos alakot találom igazán esztétikusnak.

Ennek ellenére tisztaban vagyok vele, hogy a genetikának is nagy a szerepe, és enyhe súlyfelesleg miatt nem utasítanék el senkit, bőven beleférne az aputest is nálam, ha a személyiség rendben. Ami kizáró ok, az a súlyos, egészségtelen mértékű elhízás.


#4-nek:

[link]

Nekem nagyon hasonló az alkatom, bár alacsonyabb vagyok Kendall Jennernél. Tudom, hogy sok férfi számára ez a kifejeztten nem vonzó kategória, és a husis (melles-segges) nők sokkal kelendőbbek, de az szerintem az nem irreális elvárás, hogyha én vékony vagyok (oké, egyrészt genetikailag, de teszek érte, hogy puhány ne legyek) akkor hasonlóan vékony partnert szeretnék. Mondjuk ahogy írtam fentebb is, nem elvárás, mindössze az tetszik a legjobban.

2022. ápr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%

30 felett előbukkan a pocak? Háááát előbukkan az már hamarabb is szerintem :D

Lassan 25 körül más standard dolog lesz az "aputest". Régen dagadtnak hívták ezt

2022. ápr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez most komoly? 25 felett sem láttam nagyon ennyire gilisztás testet, nem pedig 30-35 felett. Anorexiás típus. Azért legyen már rajta egy kis izom, pici háj nem baj.

2022. ápr. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!