Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is gondolt már arra, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is gondolt már arra, hogy társkereső oldalakra szinte csak azok a nők regisztrálnak, akiknek úgymond bejött az élet?

Figyelt kérdés

Mert szinte senkit nem látok, akinek láthatóan szarul alakult volna bármi az életben - szinte mindenkinek diplomája van, menő szakmája.


Illetve kép alapján is szinte mindenki elmenne modellnek.


Szóval ezeken az oldalakon minden nő elképesztően magabiztos, és gondolom az elvárások is az egekben vannak.


Pont olyan lányokkal találnék közös hangot, aki például kivülállók, akiknek néha küzdelem az élet, akik utálják a munkájukat, akik gondolkoztak már öngyilkosságon legalább egyszer, akik nem fejezték be az iskolát stb.


És akik mindezek ellenére képesek lennének ismerkedni és szeretnék jól érezni magukat valakivel.


Tudom, hülye kérdés - igazából nem is annak szánom.


Amúgy 35 vagyok, Bp-en élek, szeretek zenélni, sakkozni, kerékpározni, néha futni. Soha nem tudni. :P


2022. ápr. 17. 20:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
86%

Milyen érdekes, egyszer azt olvasni, hogy szinte csak a lecsúszott utolsó hulladék nők regisztrálnak társkeresőre, máskor meg azt, hogy szinte csak sikeres karrierű, modell kinézetűek. Ki milyennek akarja látni a világot, mi?

Hát én meg láttam mindenfélét, ahogy az életben is van. Társkereső oldalakról beszélek amúgy, nem tinderről. Egyszer fél év nem túl aktív részvétel után találtam barátnőt, másodjára másik oldalon 1 hónap aktív "kutakodás" után. Elsőnél még otthon laktam 26 évesen, és a csaj albérletébe költöztünk össze, másodjára már külön éltem, de mindkét esetben kevesebbet kerestem a nőnél. Még most is távol van a 400 nettó. A lényeg, hogy önellátó, átlagos éltet finanszírozni tudó, kedves, értelmes emberként céltudatosan kerestem mindig is hozzám való társat. Akár élőben, akár társkeresőn, ha tisztába vagy magaddal, hogy mit keresel, és elfogadod, hogy úgyis sokan nem esnek ebbe bele, nem másba keresed a kivetnivalót, hanem a hozzád való társat, akkor nem lesz ebből probléma sehol. Ez a másik bármilyen csoport szidása a saját lelki bekéd megtalálasa helyett a legjobb felelősséghárító viselkedés.

2022. ápr. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

10-es:


Csak általánosítottam, hogy milyen nők vannak ezeken az oldalakon, és milyenek nincsenek.


Mint írtam, pl. a legtöbb nő diplomás, tehát befejezte az iskolát.

2022. ápr. 17. 23:03
 13/19 A kérdező kommentje:

11-es:


"Ez a másik bármilyen csoport szidása a saját lelki bekéd megtalálasa helyett a legjobb felelősséghárító viselkedés."


Bevallom hülye kérdés volt, ha lehetne törölném.


De nem szídtam senkit - bár lehet valami kommentre reagálsz.


Amúgy lehetséges, hogy inkább jellemző amit írtam a Tinderhez hasonló appokra.

2022. ápr. 17. 23:15
 14/19 anonim ***** válasza:
66%

#13 A kérdésre és a kommentekre is reagáltam, inkább a kommentek szidósabbak, te csak burkoltan szólsz be általánosságban, de az se túl jó dolog :D

Szerintem hatalmas különbség van társkereső oldalak és a Tinder között. Jó tisztázni miről van szó. Nem akartam bántani amúgy senkit, de az általános megfogalmazást nagyon destrukrívnak tartom ezekben a témákban.

2022. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

14-es:


Ok, végsősoron igazat adok neked.

2022. ápr. 17. 23:48
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, sőt olyanokat ismerek, akik nem voltak sikeresek, de kicsit jól néztek és megcsinálták a szerencséjüket.. értsd pénzes pasi.
2022. ápr. 18. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

hogyne főleg a 35 fölöttiek.

Lecsúszott, férfigyűlölő, megkeseredett, kidobott nők tömkelege, akik még rusnyák is.

2022. ápr. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17:

+1 vagy 2 gyerek, akit persze te fogadj el :)))) és amúgy nem apukát keres :))))

2022. ápr. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sok hülye van, hidd el, aki még azt se látja, hogy lúzer meg csúnya a nő, de jól kiemeli a Sz*rból, pénzeli, stb, dolgozni se kell..ezért próbálkozik ennyi no és igazuk is van, míg ilyen hülyék a pasik.
2022. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!