Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb incelre mi jellemző?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb incelre mi jellemző?

Figyelt kérdés

Lehetne nekik segíteni?


Jelöljétek be melyik a leggyakoribb hiba velük!



#Incel kérdés
2022. ápr. 8. 21:14
A kérdező szavazást indított:
30 x évesen mamahotel
30 felett szűzek vagy csak prostival voltak
Alacsony a keresetük pl 400 ezer alatt és semmi élet céljuk
Rondák javíthatatlanul vagy törpék
Dagadtak de nem akarnak lefogyni , diéta és sportról hallani se akarnak
Az a típus akinek egy ruha csere , haj , stílus , tovább tanulás segítene de “őket úgy figadják el ahogy vannak” semmit se változtatva
Nő gyűlölők , megkeseredettek
Akiknek valami fóbiájuk van: pl kicsi a farkuk
33 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
40%

Meglehetősen degradáló maga a megnevezés is a férfiakra nézve, mondom ezt nőként.

A kérdés meg rátesz még egy lapáttal az alázásra, többnyire az ilyen kérdések miatt utálja jó pár férfi a nőket.

2022. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
A megkeseredettség nem ok hanem okozat.
2022. ápr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
82%
Kissé provokatív a kérdés, de én alulról a 3.-ra szavaztam...
2022. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
75%
#1: Pasi írta ki a kérdést. Aki ontja magából, hogy hogyan kéne segíteni az inceleknek (nők jogait elvenni, nem választhatnak párt szabadon, stb...)
2022. ápr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%

Ilyen brünhildák lányoknál is vannak.

Internetszerelő vagyok, olyan sztorikat hallottam, meg láttam már hogy el sem hinném.

Maradjunk annyiban sokkal több 30-40 éves nő él otthon anyjával családjával, mint csávó.

Elég sok lelakott, kinőtt lukas otthoni cuccokban van, lenőtt hajjal, mikor látom leülni akkora has ugrik elő, hogy egy gorilla is megirigyelné.

És ezek írnak nagy többségében is ide.

Olyanok, hogy még bottal se kategória,sajnálnám a botot ha hozzá kellene érnem.

2022. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Már megint a maya kérdése, aki nőként szereti ezeket az incelkérdéseket kiírkálni, meg trollkodni.
2022. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Sehol nem írtam hogy másképp lenne.
2022. ápr. 8. 21:36
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
A legtöbb buta és aluliskolázott.
2022. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen "mely gáz dolgok jellemzőek rájuk" féle szavazós kérdést más közösség(ek)re is ki lehet írni? Vagy ott a közösség szimpla megnevezéséért is büntet már a moderátor?
2022. ápr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%

8 Ugyan már, dehogy buták, írásképük alapján a legtöbb bőven átlagos vagy még átlag feletti is. De továbbmegyek, attól se lesz önmagában buta valaki, hogy nőgyűlölő, pszichológiai okai vannak.


Aki meg ilyen kérdéseket fogalmaz meg és így általánosít, az semmivel nem jobb egy szélsőséges nőgyűlölőnél.

2022. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!