Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a dagadt csajok visszautasítják a dagadt pasikat?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam, egy túlsúlyos lány visszautasított egy fiút, mert az túlsúlyos. Mindkettő az ismerősöm.
2022. ápr. 7. 11:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Vagy igyatok meg egy sört és nézzetek meg egy jó filmet.
2022. ápr. 7. 15:03
 22/30 anonim ***** válasza:
61%

#22:


A kérdezőnek magyarázd ezt. :D

2022. ápr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
61%
Valaki kérdezte privátban, bár nem tudom miért lényeges a válaszom szempontjából, 172 cm-hez vagyok 67 kg, nem fuldoklok sem lépcsőzés, sem más fizikai megerőltetés közben, privátra meg nem válaszolok.:) 17-es voltam
2022. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
25-ös és mekkora a melled? (kosár) mert az döntő fontosságú.
2022. ápr. 7. 15:52
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmar 172/67 valszeg nincs elhizva. 65ot ne vegyuk mar szigoruan. Volt 165/65 csajom o sem volt. Igaz jo csocsos volt, a zsir nagy resze a D kosarban csucsult.
2022. ápr. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Jó nagy csöcsök.
2022. ápr. 7. 16:40
 27/30 anonim ***** válasza:
35%
Egy dagadt férfit bezzeg már rögtön beoltanának, hogy miért nem elégszik meg kövér nővel 🤣🤣🤣 nem csalódtam a gyakoris feminista brigádban most sem
2022. ápr. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Amugy azert egy esetbol altalanos (statisztikai) kovetkezteteseket levonni hogy ugy mondjam nem tul tudomanyos...
2022. ápr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Hát a válaszokból ítélve nem hiszem, hogy egy esetről van szó.
2022. ápr. 8. 13:39
 30/30 anonim ***** válasza:
Miért van az, hogy egyes emberek mások párkapcsolati dolgaiba szólnak bele? Nem te vagy az első ilyen kérdező. Nemrég egy kérdésben azon gondolkodtak, szóljanak-e egy lánynak, hogy adja lejjebb az igényeit (de nem a lány tette fel a kérdést). Minek? Nem mindegy? Ezzel nem azt mondom, hogy mindenki utasítsa vissza a kövéreket, hanem hogy minek szólunk bele abba, mások kiket utasítanak vissza? Még csak nem is te udvaroltál neki. Meg ilyenkor jönnek azok válaszolók, hogy "akkor egyedül marad, és macskás nő lesz". Ha az lesz, hát az lesz. Megszívta. Nem a mi dolgunk megnevelni másokat.
2022. ápr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!