Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a dagadt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a dagadt csajok visszautasítják a dagadt pasikat?

Figyelt kérdés
Teljesen kiakadtam, egy túlsúlyos lány visszautasított egy fiút, mert az túlsúlyos. Mindkettő az ismerősöm.
2022. ápr. 7. 11:29
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Elvileg a pajzsmirigy az anyagcseréjüket lassítja, de pont ezért kéne sportolni, mert az meg gyorsítja az anyagcserét. Szóval ki lehet törni ebből a körből.
2022. ápr. 7. 12:38
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Téged jól felszarvaztak kérdező. Most ilyen gyűlöletkampányt folytatsz a kövér nők ellen? Te, aki szintén kövér? Egy bizonyos szintig nincs baj szerintem azzal, ha valaki teltebb. Férfi-nő esetében egyaránt. mondom ezt úgy, hogy én meg véknyabb vagyok az átlagnál. Azt javaslom neked kérdező, hogy nyugodj meg, és engedd el ezt a témát. /F (mielőtt privikkel bombázna valaki)
2022. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
89%
A pajzsmirigy betegségtől szoktak meghízni, azok is akik nem zabálnak. Lehet hogy tudnak valamennyit fogyni, de nekik sokkal nehezebb dolguk van. Főleg akkor ha nem kapnak megfelelő kezelést, gyógyszert.
2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
14-es végülis föl vagyok háborodva, de nem magam miatt, hanem a haverom miatt. Tényleg odatette magát, tökre udvarias volt és ezzel a csajjal az igényeit is leadta. És így is kosarat kapott. Magamat hibáztatom, mert én azt mondtam neki, h tuti összejön.
2022. ápr. 7. 12:57
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, ha visszautasítottak lépj túl ezen, ez van. Egy dagadt nő is válogathat, ahogy egy dagadt férfi is bármikor visszautasíthat egy neki nem tetsző nőt. Azért, mert valaki nem konfekcióméret, nem muszáj minden neki nem tetsző alakkal összeállni. Ez az “egy nő ne legyen már több xy kilónál” meg már kva unalmas. Akkor egy pasi meg ne legyen kevesebb 190 centinél és 110 kg tiszta izomnál, nem?;) Holott 170 centis pehelysúlyú pasik is találnak maguknak nőt, meg adott esetben 80 kilós 2 méter magas nők is pasit. Amúgy én jelenleg 67 kilósan már nem felelek meg az elvárásaidnak, és így is egész jó pasikból válogathatok, míg volt olyan, hogy 58 kilósan a kutya nem szólt hozzám fél évig, nem feltétlen csak ezen múlik.
2022. ápr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Akkor megiszok egy sört.
2022. ápr. 7. 13:14
 17/30 anonim ***** válasza:
67%

Szval annak a nőnek nincs ki a négy kereke.Ne bánja a haverod hogy nem jött össze.

A fujjozás semmi esetben sem indokolt.Főleg annak nem,akinek a háza ég!!

2022. ápr. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
A fujt nem mondtam el a haveromnak, még jobban depis lenne.
2022. ápr. 7. 13:19
 19/30 anonim ***** válasza:
83%
És az miért van, hogy a dagadt “pasik” visszautasítják a maguknál 3/4 ponttal jobb lányokat, mert nem Monica Bellucci-nak néznek ki?
2022. ápr. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
73%
21 Mindenki a szebbet, jobbat akarja, de ez mindkét nemre igaz. Próbáljatok tenni érte, hogy vonzóak legyetek.
2022. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!