Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nappali ismerkedésnél melyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nappali ismerkedésnél melyik hatásosabb a direkt vagy indirekt nyitás?

Figyelt kérdés

Mostanában igen foglalkoztat a személyesebb ismerkedés és gondoltam nappal szerencsét próbálok.


1. Direktbe ugye megmondanám nyíltan az igazat az illetőnek, hogy szimpatikus és szívesen elhívnám egy randira (ezt persze kulturáltan kifejtve)


2. Indirektbe valami ürüggyel elbeszélgetni vele, aztán ha nyitott a beszélgetésre, akkor megmondani neki a végén, hogy igazából csak szimpatikusnak tartom és szívesen meginnék vele egy kávét legközelebb.


Utcán sétálva gondoltam meg megállókban persze ezeket a szituációkat, de felesleges köröket se akarok futni, mert eléggé pofára esés lenne 10 percen át beszélgetni, ha kiderül, hogy végül barátja van. Így nem tudom melyik lenne előnyösebb, mert mindkettőben van buktató, hogy vagy hamar letámadom, vagy elbeszéltetem feleslegesen.



2022. márc. 31. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Pua science 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2022. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
78%
Hàtulról élesben, bàttttya.
2022. márc. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

"mert eléggé pofára esés lenne 10 percen át beszélgetni, ha kiderül, hogy végül barátja van"


A szigorúan b@szás céljából történő "ismerkedés"...

És még ti vagytok megütközve rajta, ha mindenki menekül előletek, kérdező?

2022. márc. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

Velem sokra nem mennél, de szerintem a nők 99%-a így van ezzel..

Azon túl, hogy merre talál egy utcát, vagy hol a buszmegálló, én nem állok le idegenekkel beszélni. Azt hinném, hogy hittérítő vagy, vagy pénzt koldulsz, megmondanám, hogy nem érek rá.

2022. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem a kettessel jobb.
2022. márc. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Én kb 15 lányt approacholtam meg PUA módszerekkel. Inkább éjszaka a bárok környékén.


Na ez egy trauma volt, amivel lehet tényleg pszichológushoz kéne mennem.

2022. márc. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%

6-os, kifejted légyszíves?

Nem érdekel egyáltalán semmilyen pua cucc, viszont kíváncsi vagyok mások tapasztalatára.

2022. márc. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez adott nőtől függ. Nekem az első szimpatikusabb, kiv. ha olyan mesterien tudja előadni a 2. opciót, hogy ne legyen egyértelmű, hogy csak azért keresett vmi alibi témát, mert ismerkedni akar... és sokaknál elég izzadtságszagú.


Aztán meg azt azért érdemes látni, hogy a mai világban sok nő amúgy tök jogosan nem akar vadidegenekkel ismerkedni a rengeteg negatív élmény miatt, így lesz olyan nő, akinél egyik verzió sem fog betalálni.

2022. ápr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!