Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után jó ötlet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jó ötlet még találkozni vele, ha még szeretném visszakapni vagy a zéró kontakt hatásosabb?

Figyelt kérdés

Ő szakított, már 3. fél is képben van sajnos a részéről. Még gondolkozik az újrakezdésen, de lehet, hogy csak én erőltettem ki, hogy ezt mondja. Szakítás után még 2 hónapot együtt éltünk, hétfőn költözik el, dzerdán lenne közös program, amire megbeszéltük, hogy még együtt megyünk. Szerintetek jó ötlet vele menni? Hogy nagyobb az esélyem, hogy rájöjjön

hiányzom neki, ha ezentúl minden kapcsolatot megszakítok vele vagy ha néha még

találkozunk, beszélünk? Mit gondoltok?


2019. jan. 27. 06:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakított velem egy harmadik miatt én nem mennék el arra a közös programra.Nem amiatt fog rájönni,hogy mégis inkább veled lenne,mint az újjal.

Ha belépett egy harmadik,szakítottatok is má,akkor nem gondolom,hogy jelen pillanatban valóban gondolkodik az újrakezdésen.Ha elmenne a közös programra(ami nekem alapból érthetetlen mine) az is amiatt,mert látja rajtad hogy folytatnád,és nem akar megbántani.Szóval sajnálatból.

2019. jan. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog visszamenni hozzád. Max.ideiglenesen, amikor épp nincs más. Mondjuk a pasas is megéri a pénzét. Szakít, de még 2 hónapot ott van a nyakadon, miközben mást dug. Ilyen pasi után èn nem kaparnék. Most szar, de jön majd olyan, aki szeret és tisztel.
2019. jan. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!