Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Visszerzés sajnálatra vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszerzés sajnálatra vagy vágykeltéssel vagy féltékenységgel lehet hatásosabban generálni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 24. 21:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem, de egyik se hangzik jól
2020. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyik sem igazán nyerő, de talán még a "vágykeltés" amiben van logika. Sajnálattal semmit nem érsz el, féltékenységi taktikával pedig csak kinevetteted magad és még egy szerencsétlen embert is felhasználsz, mint eszközt - ez morálisan elfogadhatatlan.


Vágykeltés, még esetleg - feltéve, ha ez szerelmi vágy, nem pedig szexuális, mert akkor max lefekszik veled még egyszer, aztán ennyi. A szerelmit pedig nehezen fogod feltámasztani, még nehezebben, mint ismerkedés idején.

2020. okt. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Annyira jó lenne tudni, hogy mit érdemes ilyenkor tenni. De semmi komolyabb írást nem találtam.
2020. okt. 24. 21:51
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki leszar, a probalkozasodat is le fogja.
2020. okt. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Itt az a kérdes melyik az értékelendőbb tulajdonság, ha összeszedek valakit, látja hogy népszerű vagyok a lányoknál, vagy ha azt mondom hogy örökre várok a szerelmére, és egyedül vagyok inkább, pedig lehetne más..
2020. okt. 25. 00:51
 6/14 anonim ***** válasza:

Szóval te vagy a férfi.

Szerintem sehogy.

Magamból indulok ki: ha egy nő a szakításig jut, annak oka van, és valószínűleg már mindent megpróbàlt előtte, de nem sikerült, vagy nem törődtél a próbálkozásaival, vagy a figyelmeztetéssel, hogy változtatni kellene, (jó lenne tudni, miért szakított) és ennek hatására vagy más miatt már elmúltak az érzelmei.

Az én exem próbálkozott féltékennyé tevéssel (szánalmas vergődésnek találtam), könyörgéssel, de nem jött be. Szerintem éld az életed, az a legfelnőttebb megoldás.

2020. nov. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3. Azért nem találtál erre komolyabb instukciót mert nincs. Az érzelmek nem kiszámíthatóak. Nincs hozzá leírás. A féltékennyé tévésre való törekvések szánalmasak. Vágykeltésre volt alkalmad amikor együtt voltatok.

Legyen benned tartás és ne alázkodj meg olyan mondatokkal hogy örökké várni fogsz rá annak ellenére hogy nem kellesz neki. Fogadd el hogy ez nem jött össze.

2020. nov. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom elfogadni, eszembe nem jutott volna hogy ki akar dobni. Feltekennye teves meg annyira nem az en mufajom, csak annyi helyen hallottam mar hogy mennyire hatasos. Az a baj hogy en vegtelenul rendes ember vagyok, amivel vissza akart elni, es amikor mqr nem teljesitettem minden elvarqsat maradektalanul, akkor kihajitott. Pedig annyira oszintenek tunt a szeretete
2020. nov. 26. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem szeret. Olyat keress aki szeret különben boldogtalan leszel. Gondolom nem ez a célod.
2020. nov. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*mert ha nem akkor boldogtalan leszel
2020. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!