Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiúnak az izlése nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak az izlése nők terén általában olyan mint az apjának, mennyire jellemző ez?

Figyelt kérdés

2022. márc. 26. 13:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem viszonylag jellemző, de nem tudok ilyen kutatásról, vagy hivatalos forrásról.

Lányok esetében sokkal többször tapasztalom ezt, mint fiúknál. Nekem eddig mindig olyan párjaim voltak, akiknek az anyukájukkal sok hasonlóságot fedeztem fel magamon.

2022. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*apukájukkal
2022. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az anyja általában nagy hatással van a nőkről alkotott képére, szóval valószínűleg valamennyire hozzá hasonlót fog magának keresni. Persze kivétel mindig van és az is lehet nem volt jó kapcsolata a szülőkkel, az felülírja ezt.
2022. márc. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én vagyok a kivétel. Nekem nem olyan az ízlésem mint ami apunak volt.
2022. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem legalább annyi ellenpéldát találni, mint ahány példát.
2022. márc. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem olyan.
2022. márc. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem azért van benne valami, ha nem is külsőre, de belsőre igaz lehet. Ha például a srác egy határozott, autonóm személyiségű anya mellett nőtt fel, akivel egyébként normális kapcsolata volt, akkor könnyebben kapcsolódik az anyjához hasonló karakterű nőkhöz, hiszen az eddig megszerzett tapasztalataihoz könnyebben be tudja illeszteni ezt a típust. Ha viszont nem volt jó az anya-fiú kapcsolat, akkor pedig taszíthatja őt az anyjához hasonló személyiségvonásokkal rendelkező lány.
2022. márc. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"olyan az ízlése, mint az apjáé"

Ezt egyszerűbben szokták megfogalmazni: Olyan, mint az anyja.

2022. márc. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az kéne még...
2022. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!