Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Különösen toxic ez a topik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Különösen toxic ez a topik?

Figyelt kérdés
Valami iszonyat mérgező ez a közeg, a gyk ugye nem az értelmiség krémje (akkor mi a faxnak járok ide? Ezt magamtól is szoktam kérdezni.) De ez a topik valami kegyetlen, és nem az incel kérdésektől elsősorban, hanem egyes válaszadók stílusától, süt a rosszindulat és a sötétség egyesekből. Mintha lenne némi felsőbbrendűség érzetük, némelyik ilyen hozzászólónál lehet látni az írásképén hogy ugyanaz az ember írja azokat a válaszokat. Néhány ember meg csak szereti ha a másiknak szar, bár ez meg általános jelenség.
2022. márc. 17. 22:16
1 2
 11/19 harebell ***** válasza:
Szerintem a Családi kapcsolatok rosszabb, ott jobban hiányzik az empátia, megértés meg segítőkészség. Itt valamivel jobb a helyzet, bár itt is ki tud alakulni toxikus légkör egy-egy kérdésnél.
2022. márc. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%
A mtàrs csalt az oldalra hogy jàtszmàzzon velem..az életem nyitott könyv..lehet nevetni..
2022. márc. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%

Az én tapasztalatom szerint ide tényleg nagyon sok lecsúszott elmebajos nőgyűlölő szerencsétlen jár. Egyszer régebben kiírtam egy kérdést, hogy nemtudtam 3 lány közül kit válasszak. Hát, nemsok segítő válasz jött elárulhatom. :'D. Én biztos hazudok, kitaláltam, arcoskodok, a nők csak a gazdagokra mennek, ássam el magam, nők nem is léteznek, és a kva anyámat csak mert. Úgyhogy ja, ez a topic tényleg az egyik legalja. :D


Ja és ami a legfélelmetesebb, hogy van olyan aki napi 8 órába is itt szid mindenkit akár.

2022. márc. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
#13 Ásd el magad, mindenki jobban jár. És aki napi 18 órában szidja a népet, azzal mi van?
2022. márc. 18. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Névtelenül mindenki megmondja a tutit, mit vártál? Meg amúgy alapból az interneten.


Meg itt a legtöbb ember évek óta nem kefélt egy egészségeset, persze hogy mindenki idegbeteg, mit vártál?

2022. márc. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez a gyk legalja. Ha olvassa az ember tökre érzi a hangulatán ezt a negatív borulást. És mintha valami alternatív világ lenne amiben mindenre van valami rossz magyarázat.
2022. márc. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Laylah ***** válasza:

"Nem gondoltok arra hogy néhány beszólás lökést adhat egy potenciális mészárláshoz?"

Mégis mivel gondoltad, vízipisztollyal?


"ugyan ki jönne ide, akinek nincs valami gondja a szociális kapcsolataival? :D"

Pl. én. :D Bár én leginkább szórakozni vagyok itt, kifejezetten szeretek időnként vitázni, feldob. Mellékes hozadéka, hogy ezzel adott esetben segítek, tanácsot adok.

2022. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Két kategória van itt a gyakorin, ami összegyűjti a különösen defektes elmeháborodottakat. Az egyik a politika, a másik ez.

A politikában a sok szélsőjobbos, náci, Putyin-csicska mihazánk szavazó, itt pedig az incelek, a már említett elitista hozzáállású férfiak, és persze a nők miatt is.

A gond csak annyi, hogy a fiatalok, akiknek még kevés élettapasztalatuk van ám könnyen befolyásolhatók, hajlamosak magukévá tenni az itteni, rendkívül káros nézeteket. Ismerősi körömben volt már rá példa, hogy 15-16 évesektől hallottam vissza ugyanazokat a frázisokat, amiket az incelek puffogtatnak.

A 30 éves incelnek még el is hiszem, hogy valódi tapasztalatokból beszél, de amikor ezek a fiatalok osztják a butaságot, akik még nem hogy pinát nem láttak élőben, de még egy puszit sem kaptak egy csajtól sem, akkor csak fogom a fejem. Egyben sajnálom és nevetek is rajtuk.

2022. márc. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17.Ha valakinek van kocsija, belehajt a tömegbe, ennyi.
2022. márc. 18. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!