Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másokat nem hoz le az életről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másokat nem hoz le az életről ez a topik?

Figyelt kérdés
Feljövök ide úgy, hogy alapvetően nincsenek nagy problémáim. A kérdések és arra adott válaszok alapján pedig már azt kezdem érezni, hogy egy szar senki vagyok, aki létre legalján van, és soha nem lesz (újra) nőm.
2021. ápr. 24. 23:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%
Én alapból depresszióra utaló jeleket mutatok, szóval nekem ez "nem oszt, nem szoroz".
2021. ápr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
74%
Újra???? Örüljél neki!
2021. ápr. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
60%
Ha téged a gyakorikérdések befolyásol bármiben, akkor ott elég nagy bajok vannak.
2021. ápr. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
#2 Minek örüljek?
2021. ápr. 24. 23:44
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

Én már korábban felfedeztem, hogy ez a rovat (Főleg a "Társkeresés problémák", káros. Szerintem aki befolyásolható, és túl alacsony az önbizaloma, arra hathat, negatívan. De talán még az is megérzi az itteni negativitást, akinek alapvetően rendben van


Viszont vannak itt jó kérdések, értelmes kommentelők. Vagy jobb kerülni ezt a rovatot, vagy mértékkel lehet ide írni. Ez utóbbi esetben érdemes kerülni azokat a topikokat, ahol csak a frusztrációt akarják levezetni, és nem valódi segítséget várnak.

2021. ápr. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
*aki alapvetően rendben van.
2021. ápr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
#3 Ez nem GYIK-ről szól. Itt megkeseredett, már-már depressziós emberek írnak ki kérdéseket végső elkeseredésükben, és a kommentekből a tökéletesség árad. Tudom, nem kéne hinnem a hazudozásoknak.
2021. ápr. 24. 23:47
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam itt olyanokat olvasni, hogy bárkinek is tökéletes élete lenne.
2021. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
61%
4: annak, hogy volt valaha kapcsolatod. Sokan vagyunk 3x évesen, akiknek még soha senkije nem volt.
2021. ápr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%
Nekem tökéletes a párkapcsolatom, de szeretek másoknak segíteni, ezért vagyok itt.
2021. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!